Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Internet Security 2007 SP 1

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 81.3 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 198

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Internet Security 2007 SP 1

F-Secure Internet Security oferuje ochronę przeciw wszystkim nawet najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie zagrożeniom.

To rozwiązanie dedykowane dla użytkowników domowych składa się ze ściśle zintegrowanych ze sobą systemów ochrony antywirusowej, osobistej zapory ogniowej, systemu intrusion detection, antyspam, antispyware oraz kontroli aplikacji z dostępem do internetu.

Automatyczna ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym
Wirusy i innego typu złośliwe programy atakujące za pośrednictwem ruchu e-mail, web, a także przenoszone na dyskietkach czy CD-ROMach są zatrzymywane w czasie rzeczywistym. Skaner ruchu POP3 i SMTP zapewnia, że wirusy nie dostaną się do, ani nie wydostaną się z firmy poprzez e-mail. Kilka mechanizmów skanowania gwarantuje pełną ochronę także przeciw nowym, nieznanym wirusom. Aby ułatwić instalację, oprogramowanie przeszukuje system i usuwa inne zainstalowane aplikacje antywirusowe, które potencjalnie mogą powodować konflikty i w efekcie niestabilność działania systemu.

Automatyczna aktualizacja definicji
Baza definicji wirusów jest automatycznie i w sposób niewidoczny dla użytkownika aktualizowana 1-2 razy dziennie przy minimalnym obciążeniu sieci. Definicje są podpisane cyfrowo co zapewnia ich autentyczność. Dodatkowo wraz z sygnaturami mogą być dystrybuowane z F-Secure również inne narzędzia usuwające wirusy.

Zintegrowany osobisty Firewall
Zintegrowany osobisty Firewall zapewnia ciągły monitoring i filtrowanie całości ruchu związanego z korzystaniem z Internetu, chroni przez nieautoryzowanym dostępem do stacji roboczej poprzez sieć i ukrywa komputer przed hakerami i wormami.

Kontrola rodzicielska
Zabezpieczenie przed dostępem dzieci do stron www zawierających niepożądaną zawartość. Możliwość określenia limitu czasu dostępu do internetu.

Ochrona przed Intruzami
System Intrusion Detection dodaje nowy poziom ochrony do zintegrowanego Firewalla. Oprogramowanie analizuje ruch internetowy i automatycznie wykrywa i blokuje podejrzane działania, takie jak skanowanie portów.

Kontrola aplikacji
Użytkownik ma możliwość kontroli aplikacji upoważnionych do dostępu do internetu.

Antispyware
Ochrona przed instalowanymi bez wiedzy użytkownika aplikacjami szpiegującymi. Oprogramowanie bazuje na produkcie Ad-Aware firmy Lavasoft.

Antispam
Filtrowanie e-maili w poszukiwaniu niepożądanych treści.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Internet Security 2007 SP 1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie