Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Internet Security 2006

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 60.4 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 85

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Internet Security 2006

F-Secure Internet Security 2006 oferuje ochronę przeciw wszystkim nawet najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie zagrożeniom.

To rozwiązanie dedykowane dla użytkowników domowych składa się ze ściśle zintegrowanych ze sobą systemów ochrony antywirusowej, osobistej zapory ogniowej, systemu intrusion detection, antyspam, antispyware oraz kontroli aplikacji z dostępem do internetu.

Automatyczna ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym
Wirusy i innego typu złośliwe programy atakujące za pośrednictwem ruchu e-mail, web, a także przenoszone na dyskietkach czy CD-ROMach są zatrzymywane w czasie rzeczywistym. Skaner ruchu POP3 i SMTP zapewnia, że wirusy nie dostaną się do, ani nie wydostaną się z firmy poprzez e-mail. Kilka mechanizmów skanowania gwarantuje pełną ochronę także przeciw nowym, nieznanym wirusom. Aby ułatwić instalację, oprogramowanie przeszukuje system i usuwa inne zainstalowane aplikacje antywirusowe, które potencjalnie mogą powodować konflikty i w efekcie niestabilność działania systemu.

Automatyczna aktualizacja definicji
Baza definicji wirusów jest automatycznie i w sposób niewidoczny dla użytkownika aktualizowana 1-2 razy dziennie przy minimalnym obciążeniu sieci. Definicje są podpisane cyfrowo co zapewnia ich autentyczność. Dodatkowo wraz z sygnaturami mogą być dystrybuowane z F-Secure również inne narzędzia usuwające wirusy.

Zintegrowany osobisty Firewall
Zintegrowany osobisty Firewall zapewnia ciągły monitoring i filtrowanie całości ruchu związanego z korzystaniem z Internetu, chroni przez nieautoryzowanym dostępem do stacji roboczej poprzez sieć i ukrywa komputer przed hakerami i wormami.

Kontrola rodzicielska
Zabezpieczenie przed dostępem dzieci do stron www zawierających niepożądaną zawartość. Możliwość określenia limitu czasu dostępu do internetu.

Ochrona przed Intruzami
System Intrusion Detection dodaje nowy poziom ochrony do zintegrowanego Firewalla. Oprogramowanie analizuje ruch internetowy i automatycznie wykrywa i blokuje podejrzane działania, takie jak skanowanie portów.

Kontrola aplikacji
Użytkownik ma możliwość kontroli aplikacji upoważnionych do dostępu do internetu.

Moduł Antispyware
Ochrona przed instalowanymi bez wiedzy użytkownika aplikacjami szpiegującymi. Oprogramowanie bazuje na produkcie Ad-Aware firmy Lavasoft.

Moduł Antispam
Filtrowanie e-maili w poszukiwaniu niepożądanych treści.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Internet Security 2006Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie