Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam 4.44

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Doctor Web Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 498

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam 4.44

Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam  jest  skutecznym zestawem chroniącym komputer przed wirusami i niechcianą pocztą.


Program sprawdza w czasie rzeczywistym wszystkie pliki stanowiące potencjalne zagrożenie dla komputera. Program sprawdza wszystkie pliki kopiowane z nośników zewnętrznych, sieci lokalnej, lub pobierane z internetu za pomocą  SpIDer Guard. Program zawiera moduł monitorujący pocztę elektroniczną SpIDer Mail, potrafiący wykryć wirusy nawet znajdujące się w zabezpieczonych hasłem archiwach.  Dr Web potrafi także wykryć i cofnąć wszystkie zmiany wprowadzone w systemie przez niebezpieczne oprogramowanie.

Oprogramowanie Dr.Web for Windows zapewnia rzetelną ochronę antywirusową dla komputerów z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 95 / 98 / Me / NT Workstation / 2000 Professional i XP. Komponenty pakietu Dr.Web for Windows w czasie rzeczywistym wykrywają różne rodzaje niebezpiecznego oprogramowania próbujące dostać się z zewnętrznych źródeł na chroniony komputer. Dodatkowo w przypadku pakietu Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam zapewniana jest ochrona przed niechcianą pocztą.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam 4.44Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie