Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam 4.44

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Doctor Web Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 498

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam 4.44

Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam  jest  skutecznym zestawem chroniącym komputer przed wirusami i niechcianą pocztą.


Program sprawdza w czasie rzeczywistym wszystkie pliki stanowiące potencjalne zagrożenie dla komputera. Program sprawdza wszystkie pliki kopiowane z nośników zewnętrznych, sieci lokalnej, lub pobierane z internetu za pomocą  SpIDer Guard. Program zawiera moduł monitorujący pocztę elektroniczną SpIDer Mail, potrafiący wykryć wirusy nawet znajdujące się w zabezpieczonych hasłem archiwach.  Dr Web potrafi także wykryć i cofnąć wszystkie zmiany wprowadzone w systemie przez niebezpieczne oprogramowanie.

Oprogramowanie Dr.Web for Windows zapewnia rzetelną ochronę antywirusową dla komputerów z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 95 / 98 / Me / NT Workstation / 2000 Professional i XP. Komponenty pakietu Dr.Web for Windows w czasie rzeczywistym wykrywają różne rodzaje niebezpiecznego oprogramowania próbujące dostać się z zewnętrznych źródeł na chroniony komputer. Dodatkowo w przypadku pakietu Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam zapewniana jest ochrona przed niechcianą pocztą.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Norton Internet Security

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dr.Web Anti-Virus + Anti-Spam 4.44Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie