Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Internet Security 4.0

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Comodo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 327

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Internet Security 4.0

Comodo Internet Security 4 to jeden z najlepszych pakietów zabezpieczających komputer przed różnego rodzaju zagrożeniami, na jakie jesteśmy narażeni, będąc użytkownikami sieci. Aplikacja ta powstała z połączenia doskonałego programu antywirusowego Comodo 4 również do pobrania z naszej strony, oraz najnowszego Firewalla, wydanego przez Comodo Group, który zdobywa sporo nagród w różnych testach. Jeśli więc poszukujesz kompleksowego programu zabezpieczającego PCta przed wirusami, oraz atakami z sieci to darmowy Comodo IS 4 jest właśnie dla Ciebie. Commodo 4 jest freeware, a więc możesz go zainstalować na swoim komputerze i korzystać z jego wszystkich funkcji nie wydając przy tym ani złotówki. Specjalna wersja Comodo 4 za darmo udostępniona użytkownikom, to pełnoprawny pakiet antywirusowy zawierający większość funkcji znanych z innych, płatnych aplikacji tego typu. Istnieje również specjalna wersja Comodo 4 nie za free, ale różni się ona przede wszystkim mało ważnym wsparciem on-line i usługą TrustConnect. Na szczęście dostępny jest również wersja trial Comodo 4 w wersji zaawansowanej, jednak edycja podstawowa powinna każdemu w zupełności wystarczyć. 

W skład całego pakietu Comodo wchodzi antywirus, zapora sieciowa, HIPS, oraz tester pamięci i to od użytkownika zależy, który z nich chcemy zainstalować na naszym komputerze. Program antywirusowy do którego uzyskujemy dostęp po instalacji i download Comodo 4 jest już bardzo dobrze znany użytkownikom. Oprócz skanera plików, systemu, pamięci, sprawuje on również pieczę nad naszą pocztą. Dzięki silnikowi heurystyki możliwe jest wykrywanie potencjalnych zagrożeń, jeszcze zanim wyrządzą one jakieś szkody. Nowością jest funkcja sandbox, która pozwala na uruchamianie, potencjalnie zainfekowanych i zagrażających pracy systemu plików w specjalnym, chronionym środowisku, który nie dopuści do niepożądanych efektów takiego procesu.  Jeśli chodzi o Firewall, a więc zaporę, do której również uzyskujemy dostęp po download Comodo 4 za free, to trzeba przyznać że jest to doskonały produkt, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu. Zapora pozwala bowiem na monitorowanie uruchamianych programów, których jest w bazie ponad 10 000, oraz sieci dzięki czemu możemy spać spokojnie, nie bojąc się o stabilną pracę naszego systemu. Co bardzo ważne, twórcy zadbali aby najnowszy Comodo 4 działał z Windows 7, nie zapominając przy tym o posiadaczach wcześniejszych wersji popularnych „okienek”. Możliwa jest więc instalacja pakietu Comodo 4 na XP, oraz Vista. Wciąż posiadacze innych systemów nie mogą doczekać się na specjalną wersję Comodo 4 na Linux czy Mac, ale jak projekt będzie się dalej tak prężnie rozwijał to być może i takowe edycje powstaną.

Co bardzo ważne Comodo 4 jest po polsku, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy użytkownik w naszym kraju mógł spokojnie korzystać z opcji tego pakietu. Comodo 4 pl jest wydawane już od wersji 3.09, dzięki czemu spolszczenie Comodo 4 stoi na bardzo dobrym poziomie i nie znajdziemy w nim amatorskich błędów. Na uwagę zasługuje również moduł HIPS, bądź jak kto woli Defence +, który chroni przed złośliwym oprogramowaniem, a także częste aktualizacje, do których uzyskujemy dostęp po instalacji programu. Pełna wersja Comodo 4 to doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników chcących zabezpieczyć swoje komputery. Pobierze Comodo 4 za darmo z naszego serwisu i ciesz się z rewelacyjnego pakietu do ochrony komputera przed najróżniejszymi zagrożeniami.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Norton Internet Security


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Internet Security 4.0

dodał: alechmura , 02.04.2010

mam zamiar przetestować program.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie