Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Internet Security 3.5

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Comodo Gropu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 25 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1350

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Internet Security 3.5

­

Pakiet Comodo Internet Security zapewni kompleksową ochronę twojego komputera.

W skład aplikacji wchodzą dwa programy: Comodo Firewall Pro i Comodo AntiVirus. Aktywna ochrona komputera polega na monitorowaniu programów łaczących się z Internetem, program antywirusowy natomiast oprócz bierzącego monitorowania systemu posiada również opcję blokowania dostępu do szczegółnie ważnych dla użytkownika danych lub elementow systemu. Niewątpliwą zaletą programu jest bardzo niskie wykorzystanie zasobów systemowych.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Internet Security 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie