Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Internet Security 3.5

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Comodo Gropu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 25 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1350

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Internet Security 3.5

­

Pakiet Comodo Internet Security zapewni kompleksową ochronę twojego komputera.

W skład aplikacji wchodzą dwa programy: Comodo Firewall Pro i Comodo AntiVirus. Aktywna ochrona komputera polega na monitorowaniu programów łaczących się z Internetem, program antywirusowy natomiast oprócz bierzącego monitorowania systemu posiada również opcję blokowania dostępu do szczegółnie ważnych dla użytkownika danych lub elementow systemu. Niewątpliwą zaletą programu jest bardzo niskie wykorzystanie zasobów systemowych.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Internet Security 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie