Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BullGuard Internet Security 8.0

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: BullGuard Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 44,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 356

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BullGuard Internet Security 8.0

BullGuard Internet Security 8.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający oparty o bardzo skuteczny moduł antywirusowy. Ponadto w skład pakietu wchodzą w narzędzie antyspamowe, oraz zaporę osobista (Firewall).


Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja Online backup, która umożliwia użytkownikowi wykoananie kpi bezpieczeństwa i umieszczenie jej na zewnętrznym serwerze. Do dyspozycji użytkownika jest do 5GB wolnej przestrzeni

Podczas instalacji  można dokonać bezpłatnej rejestracji upoważniającej do 61 dni darmowego testowania pakietu.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BullGuard Internet Security 8.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie