Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BullGuard Internet Security 4.5

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: BullGuard Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 10.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME
Liczba pobrań: 365

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BullGuard Internet Security 4.5

BullGuard Internet Security 4.5 to kompleksowy pakiet zabezpieczający, przeznaczony dla starszych systemów operacyjnych, oparty o bardzo skuteczny moduł antywirusowy. Ponadto w skład pakietu wchodzą w narzędzie antyspamowe, oraz zaporę osobista (Firewall).


Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja Online backup, która umożliwia użytkownikowi wykoananie kpi bezpieczeństwa i umieszczenie jej na zewnętrznym serwerze. Do dyspozycji użytkownika jest do 5GB wolnej przestrzeni

Podczas instalacji  można dokonać bezpłatnej rejestracji upoważniającej do 61 dni darmowego testowania pakietu.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BullGuard Internet Security 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie