Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BullGuard Internet Security 4.5

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: BullGuard Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 10.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME
Liczba pobrań: 367

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BullGuard Internet Security 4.5

BullGuard Internet Security 4.5 to kompleksowy pakiet zabezpieczający, przeznaczony dla starszych systemów operacyjnych, oparty o bardzo skuteczny moduł antywirusowy. Ponadto w skład pakietu wchodzą w narzędzie antyspamowe, oraz zaporę osobista (Firewall).


Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja Online backup, która umożliwia użytkownikowi wykoananie kpi bezpieczeństwa i umieszczenie jej na zewnętrznym serwerze. Do dyspozycji użytkownika jest do 5GB wolnej przestrzeni

Podczas instalacji  można dokonać bezpłatnej rejestracji upoważniającej do 61 dni darmowego testowania pakietu.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • ArcaVir System Protection

  ArcaVir 2013 System Protection to przeznaczona na 2011 rok edycja pakietu zabezpieczeń dla systemów Windows. Zawiera ona szereg użytecznych narzędzi, przydatnych w walce ze wszystkimi płynącymi z sieci zagrożeniami.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BullGuard Internet Security 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie