Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Total Security 2010

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: BitDefender
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.01.2010
Rozmiar: 157 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 684

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Total Security 2010

BitDefender Total Security 2010 to narzędzie gwarantujące kompleksową ochronę komputera bez obciążenia systemu. W skład BitDefender wchodzą moduły antivirus, antispyware, antiphishing, antispam  oraz firewall. BitDefender Total Security 2010 działa po polsku. Darmowy BitDefender Total Security 2010 jest do pobrania na licencji trial.

BitDefender Total Security chroni przed atakami wirusów i spyware skanując dane płynące do komputera z internetu, klientów poczty elektronicznej czy komunikatorów. Możesz bezpiecznie używać banków online i finalizować transakcje w sklepach ponieważ pakiet chroni prywatne dane, blokuje strony próbujące przechwytywać dane do obsługi kart płatniczych a specjalna niszczarka likwiduje ślady transakcji. Ze strony BitDefender możliwy jest download szczegółowej instrukcji obsługi programu. Wypróbuj BitDefender Total Security 2010 za darmo.

Szyfrowanie plików i rozmów chroni poufne informacje (obsługiwane komunikatory: Yahoo! i MSN Messenger). Dwukierunkowy firewall zabezpiecza komputer przed dostępem z zewnątrz. Opcja kontroli rodzicielskiej pozwala blokować dostęp do wybranych stron internetowych i niepożądanych treści oraz ogranicza czas spędzany przy komputerze przez dzieci. Program można przełączyć na tryb pracy na baterii i tryb gracza. Opcja antispam zatrzymuje niepożądane wiadomości. Najnowszy BitDefender Total Security 2010 jest bardziej wydajny od wersji poprzednich. Do pobrania BitDefender Total Security 2010 darmowa wersja próbna.

Licencja i cena
Bezpłatny download BitDefender Total Security 2010 jest możliwy jest na licencji trial. Jest to wersja próbna o pełnym zakresie działania, którą można używać przez 30 dni od daty instalacji. Cena jednorocznej licencji na trzy stanowiska BitDefender Total Security 2010 to 69.95 USD, według cennika na stronie oficjalnej producenta (www.bitdefender.com). BitDefender w wersji pl działa od momentu instalacji. Specjalny plik spolszczenie dla BitDefender Total Security 2010 nie jest konieczny. Zanim kupisz, przetestuj BitDefender za free.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest BitDefender Total Security 2010 to Windows Vista i Windows XP z Service Pack 2 lub nowszym. Potwierdzono oficjalnie gotowość do pracy BitDefender Total Security 2010 na Windows 7.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 800MHz, 512 MB RAM na Windows XP lub 1 GB na Windows Vista and Windows 7, 450 MB wolnego miejsca na dysku, Internet Explorer 6.

Pamiętaj o poprawnej pisowni programu. Błędne nazewnictwo (a w tym przypadku inwencja użytkowników jest spora: BiDefender, BitDifender, BitDeffender, Bitfender, Bit Deffender, Bid Defender, Bid Defender, BitDefinder, BidDefender, BiteDefender, Bitfinder, BetDefender, BitDefnder, BitDefeder, BirDefender, BitDefender10) może doprowadzić do odnalezienia nieoryginalnego oprogramowania. Wybierz BitDefender Total Security 2010 – pobierz tutaj.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Total Security 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie