Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Internet Security 9

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 18.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 293

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Internet Security 9

BitDefender Internet Security 9 to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczania komputera. W skład pakietu wchodzą Antivirus, Firewall, Antispam, Antispyware,oraz moduł kontroli rodzicielskiej.


Antywirus
Misją modułu antywirusowego jest zapewnić wykrycie i usunięcie wszystkich wykrytych wirusów. Antywirus BitDefendera jest certyfikowany przez ICSA Labs, VIrus Bulletin, Checkmark, CheckVir i TUV.
Pełna ochrona antywirusowa
Ochrona aplikacji Peer 2 Peer
Innowacyjne zachowania blokujące
Pełna ochrona e-maili

Firewall
Moduł firewalla filtruje ruch sieciowy i kontroluje czas i pozwolenia wejścia dla aplikacji i użytkowinków podłączających się do internetu. W trybie "Stealth"  komputer jest "ukryty" dla niebezpiecznego oprogramowania i hakerów.
Kontrola ruchu internetowego
Ulepszona kontrola aplikacji internetowych
Kontrola podłączenia
Moduł Stealth

Antyspam
Po prostu umieść moduł antyspamowy BitDefendera, który poradzi sobie z problemem spamu.
Anty-Phishing
Uczący się samodzielnie Filtr Bayesian
Filtry: Heurystyczny, URLi, Znaków i Obrazów, Biała Lista, Czarna Lista
Kompatybilny z każdym klientem poczty e-mail

AntySpyware
Monitor i prewencja potencjalne zagrożenia szpiegowstwa w czasie rzeczywistym, zanim zniszczą system.
Anty spyware czasu rzeczywistego
Aktywna kontrola Cookies i zawartości
Anty Dialer

Parental Control
Moduł BitDefendera Parental Control może zablokować dostęp do stron internetowych, które uznasz za niewłaściwe dla pociech, zablokować dostęp do internetu na określony okres czasu (np. jeśli jest czas na odrabianie lekcji), i zablokować dostęp do aplikacji takich jak: gry, czat, porgramu wymiany plików.
Kontrola sieci
Limit czasu spędzanego w sieci
Kontrola aplikacji

Wymagania systemowe:
procesor Pentium MMX 200 Mhz lub szybszy
Minimum 128MB pamięci RAM
Minimum 40MB wolnego miejsca na dysku twardym
System operacyjny: Windows 2000/XP IE 5.5 (+)

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Norton Internet Security

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Internet Security 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie