Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Internet Security 2013

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.09.2010
Data modyfikacji: 15.01.2013
Rozmiar: 2,34 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 379

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Internet Security 2013

BitDefender Internet Security 2013 to – jak sama nazwa wskazuje – aplikacja służąca do ochrony systemu operacyjnego przed złośliwymi atakami z sieci. Składa się na nią kilka mniejszych programików, które zapewnią kompleksową ochronę komputera. Są to między innymi: program antywirusowy, zapora sieciowa, moduł chroniący przed spamem oraz wygodne w obsłudze narzędzie do kontroli rodzicielskiej. Nie jest to rzecz darmowa, jeśli jednak zastanawiasz się nad zakupem dobrego programu ochronnego, pobierz BitDefender w wersji testowej z tej strony. To pozwoli na ocenienie możliwości programu.

Aplikacja ta kontynuuje dobre tradycje marki i z pewnością jest rzeczą godną uwagi. Polecić ją można każdemu, ale przyda się zwłaszcza w firmach i biurach, gdzie ochrona danych jest najistotniejszym czynnikiem. Ponieważ jest wydanie BitDefender Internet Security pl, nikt nie będzie mieć problemów z odpowiednim skonfigurowaniem aplikacji. Przez okres testowy pokaże ona wszystkie swoje możliwości – można więc zapomnieć o spamie, atakach hakerów, złośliwych wtyczkach szpiegujących i innych nieprzyjemnych rzeczach.

BitDefender za free to także użyteczna rzecz dla rodziców. Moduł kontroli rodzicielskiej pozwala być pewnym, że pociecha nie zagląda na przeznaczone dla dorosłych strony. Aplikacja działa bez zarzutu na wszystkich systemach Windows, nie obciążając przy tym procesora. Można więc używać jej na XP i Vista. Także działanie BitDefender pod Windows 7 nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Pobrania, a także używanie aplikacji w okresie testowym nie wiąże się z żadnymi opłatami, jednak po jego upływie w celu dalszego używania aplikacji niezbędne jest wykupienie licencji. Koszty podane są na oficjalnej stronie programu.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Internet Security 2013

dodał: ~Fra__n , 11.03.2011

Bardzo dobry program, super funkcjonalność i łatwa modyfikacja.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie