Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Internet Security 2010

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: BitDefender
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.01.2010
Rozmiar: 157 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 382

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Internet Security 2010

BitDefender Internet Security 2010 to program przeznaczony do ochrony przez zagrożeniami płynącymi z sieci – wirusami, atakami hakerów czy spamem. Program jest wyposażony w firewall i opcję ochrony rodzicielskiej a wszystko to przy jak najmniejszym obciążeniu systemu. Program posiada trzy tryby działania przystosowane do rożnych stropi obycia z kompuetrem – od trybu dla początkujących, tryb średni i tryb ekspercki. BitDefender Internet Security 2010 dostępny jest po polsku. BitDefender za free można wypróbować przez 30 dni a następnie wykupić licencję.

BitDefender Internet Security 2010 gwarantuje ochronę w czasie rzeczywistym wykorzystująca dwie równocześnie działające metody skanowania danych przesyłanych przez sieć. Dzięki temu BitDefender blokuje ataki hakerów, malware i spyware. Wbudowany w BitDefender moduł antivirus chroni przez wirusami. Program chroni poufne informacje używane w czasie transakcji internetowych oraz blokuje ataki phishing. Szyfrowanie informacji chroni wiadomości, które wysyłasz (w tym przez komunikatory Yahoo! i MSN Messenger) a skaner antyspamowy zablokuje niechciane e-maile. Szczególnie ważne pliki można przechowywać w socjalnie chronionym folderze Vault. Przetestuj BitDefender Internet Security 2010 za free.

BitDefender Internet Security 2010 posiada dwukierunkowy firewall i zabezpieczenia przed włamaniami do sieci Wi-Fi. Blokada rodzicielka pozwala ograniczać czas używania komputera i uniemożliwia dostęp do pewnych stron i treści. Najnowszy BitDefender Internet Security 2010 wyposażony został także w tryb pracy gracza i tryb pracy na baterii. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów na temat obsługi BitDefender Internet Security 2010, pobierz dokładną, trzystu stronicową instrukcję obsługi ze strony producenta. Aby jak najszybciej zapoznać się z obsługą programu można obejrzeć instruktażowy film  wideo (www.bitdefender.com). Wypróbuj BitDefender – download za darmo.

Licencja
BitDefender Internet Security 2010 za darmo można pobrać na licencji trial i testować oprogramowanie przez miesiąc od daty instalacji. Pełna licencja dla BitDefender Internet Security 2010 jest do pobrania ze strony oficjalnej producenta w cenie  49.95 USD. Cena ta obejmuje możliwość instalacji na trzech stanowiskach, aktualizacje i pomoc techniczną przez rok od daty zakupu. Szczegóły na www.bitdefender.com.

Wymagania systemowe
BitDefender Internet Security 2010 i Windows Vista są kompatybilne. Do uruchomienia BitDefender Internet Security 2010 na Windows XP potrzebny jest Service Pack 2. Oficjalnie potwierdzono zgodność BitDefender Internet Security 2010 z Windows 7. BitDefender Internet Security 2010 w wersji pl działa od momentu zainstalowania. Nie jest konieczne dla BitDefender Internet Security 2010 specjalne spolszczenie.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 800MHz, 512 MB RAM (dla Windows XP) lub 1 GB (dla Windows Vista and Windows 7), 450 MB wolnego miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 6.

Przypominamy o poprawnej pisowni nazw programów. Zła pisownia (pisanie nazwy rozdzielnie, lub inne błędy: BiDefender, BitDifender, BitDeffender, Bitfender, Bit Deffender, Bid Defender, Bid Defender, BitDefinder, BidDefender, BiteDefender, BitFinder, BetDefender, BitDefnder, BitDefeder, Birdefender, BitDefender10) utrudniają znalezienie oryginalnego oprogramowania.

Darmowy BitDefender Internet Security 2010 do pobrania już teraz. Oprócz BitDefender Internet Security 2010 oferujemy darmowy download innych programów BitDefender – Antivirus, Internet Security i Total Security. Zajrzyj na stronę www.bitdefender.com i sprawdź skaner antywirusowy online.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Internet Security 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie