Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Internet Security 2009 PL

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.10.2008
Rozmiar: 72,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1393

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Internet Security 2009 PL

BitDefender Internet Security to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczania komputera. W skład pakietu wchodzą Antivirus, Firewall, Antispam, Antispyware,oraz moduł kontroli rodzicielskiej.


Antywirus - moduł antywirusowy wykrywa i usuwa wszystkie wirusy w sieci. BitDefender Antywirus używa rozbudowanych silników skanującychines certyfikowanych przez ICSA Labs, Virus Bulletin, Checkmark, CheckVir oraz TÜV.

Firewall - moduł Firewall filtruje ruch sieciowy i kontroluje pozwolenie na dostęp aplikacji łączących się z internetem. W trybbie Stealth, komputer jest „ukryty” przed niebezpiecznym oprogramowaniem oraz hakerami. Moduł firewall jest zdolny do automatycznego wykrywania i ochrony przed skanowaniem portów (strumieniem pakietów wysyłanych do maszyny, w celu znalezienia „punktu dostępu”, w przygotowaniu ataku).

Antyspam -  nowa, sprawdzona technologia BitDefender Antyspam zawiera innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają dostosowanie do nowych technik spamowych, oraz do ich szybkiej ewolucji. BitDefender Antyspam „uczy się” preferencji użytkownika, by blokować spam, podczas, gdy użytkownik otrzymuje małą ilość maili legitymujących się jako spam.

Antyspyware - BitDefender monitoruje i zatrzymuje potencjalny spyware w czasie rzeczywistym, zanim zdążą uszkodzić system.

Moduł Kontroli Rodzicielskiej BitDefender może blokować dostęp do stron www, e-maili, które uznasz za niewłaściwe bądź dostęp do internetu (na określony przez Ciebie czas, taki jak „czas nauki”), i może ona zablokować aplikacje takie jak gry, chat, programy wymiany plików przed uruchomieniem.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Internet Security 2009 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie