Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Internet Security 10

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 29.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 427

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Internet Security 10

BitDefender Internet Security 10 to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczania komputera. W skład pakietu wchodzą Antivirus, Firewall, Antispam, Antispyware,oraz moduł kontroli rodzicielskiej.

Antywirus - moduł antywirusowy wykrywa i usuwa wszystkie wirusy w sieci. BitDefender Antywirus używa rozbudowanych silników skanującychines certyfikowanych przez ICSA Labs, Virus Bulletin, Checkmark, CheckVir oraz TÜV.

Firewall - moduł Firewall filtruje ruch sieciowy i kontroluje pozwolenie na dostęp aplikacji łączących się z internetem. W trybbie Stealth, komputer jest „ukryty” przed niebezpiecznym oprogramowaniem oraz hakerami. Moduł firewall jest zdolny do automatycznego wykrywania i ochrony przed skanowaniem portów (strumieniem pakietów wysyłanych do maszyny, w celu znalezienia „punktu dostępu”, w przygotowaniu ataku).

Antyspam -  nowa, sprawdzona technologia BitDefender Antyspam zawiera innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają dostosowanie do nowych technik spamowych, oraz do ich szybkiej ewolucji. BitDefender Antyspam „uczy się” preferencji użytkownika, by blokować spam, podczas, gdy użytkownik otrzymuje małą ilość maili legitymujących się jako spam.

Antyspyware - BitDefender monitoruje i zatrzymuje potencjalny spyware w czasie rzeczywistym, zanim zdążą uszkodzić system.

Moduł Kontroli Rodzicielskiej BitDefender może blokować dostęp do stron www, e-maili, które uznasz za niewłaściwe bądź dostęp do internetu (na określony przez Ciebie czas, taki jak „czas nauki”), i może ona zablokować aplikacje takie jak gry, chat, programy wymiany plików przed uruchomieniem.

Wymagania systemowe:

    Microsoft Windows Vista 32-bit
    procesor 800 MHz lub szybszy
    512 MB RAM (zalecane 1GB)
    Minimum 60 MB wolnego miejsca na dysku twardym


Microsoft Windows 2000 / XP 32-bit

    procesor Pentium II 350 MHz lub lepszy
    128 MB RAM (zalecane 256 MB)
    Minimum 60 MB wolnego miejsca na dysku twardym
    Internet Explorer 5.5 lub nowszy

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • ArcaVir System Protection

  ArcaVir 2013 System Protection to przeznaczona na 2011 rok edycja pakietu zabezpieczeń dla systemów Windows. Zawiera ona szereg użytecznych narzędzi, przydatnych w walce ze wszystkimi płynącymi z sieci zagrożeniami.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Internet Security 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie