Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Internet Security 10

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 29.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 427

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Internet Security 10

BitDefender Internet Security 10 to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczania komputera. W skład pakietu wchodzą Antivirus, Firewall, Antispam, Antispyware,oraz moduł kontroli rodzicielskiej.

Antywirus - moduł antywirusowy wykrywa i usuwa wszystkie wirusy w sieci. BitDefender Antywirus używa rozbudowanych silników skanującychines certyfikowanych przez ICSA Labs, Virus Bulletin, Checkmark, CheckVir oraz TÜV.

Firewall - moduł Firewall filtruje ruch sieciowy i kontroluje pozwolenie na dostęp aplikacji łączących się z internetem. W trybbie Stealth, komputer jest „ukryty” przed niebezpiecznym oprogramowaniem oraz hakerami. Moduł firewall jest zdolny do automatycznego wykrywania i ochrony przed skanowaniem portów (strumieniem pakietów wysyłanych do maszyny, w celu znalezienia „punktu dostępu”, w przygotowaniu ataku).

Antyspam -  nowa, sprawdzona technologia BitDefender Antyspam zawiera innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają dostosowanie do nowych technik spamowych, oraz do ich szybkiej ewolucji. BitDefender Antyspam „uczy się” preferencji użytkownika, by blokować spam, podczas, gdy użytkownik otrzymuje małą ilość maili legitymujących się jako spam.

Antyspyware - BitDefender monitoruje i zatrzymuje potencjalny spyware w czasie rzeczywistym, zanim zdążą uszkodzić system.

Moduł Kontroli Rodzicielskiej BitDefender może blokować dostęp do stron www, e-maili, które uznasz za niewłaściwe bądź dostęp do internetu (na określony przez Ciebie czas, taki jak „czas nauki”), i może ona zablokować aplikacje takie jak gry, chat, programy wymiany plików przed uruchomieniem.

Wymagania systemowe:

    Microsoft Windows Vista 32-bit
    procesor 800 MHz lub szybszy
    512 MB RAM (zalecane 1GB)
    Minimum 60 MB wolnego miejsca na dysku twardym


Microsoft Windows 2000 / XP 32-bit

    procesor Pentium II 350 MHz lub lepszy
    128 MB RAM (zalecane 256 MB)
    Minimum 60 MB wolnego miejsca na dysku twardym
    Internet Explorer 5.5 lub nowszy

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Internet Security 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie