Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Total Security 2013

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.09.2010
Data modyfikacji: 15.01.2013
Rozmiar: 2,34 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 321

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Total Security 2013

BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci. Producent, SOFTWIN, jest już od lat na rynku i można mu zaufać. Nie ma niestety wersji BitDefender za darmo, a na tej stronie mamy wersję testową, która pozwoli na używanie jej przez określony czas. Dzięki temu można przekonać się w praktyce, czy warto zapłacić za pełne wydanie zabawy.

Pobierz BitDefender i przetestuj wszystkie jego możliwości! Mamy tu zapory przeciwko trojanami, adwarami, oprogramowaniem szpiegującym, a także oczywiście wirusami. Położono tu także duży nacisk na ochronę antypishingową. Nowości w tej wersji to między innymi wykonywanie kopii zapasowych online, a także szyfrowanie rozmów w komunikatorach. Download BitDefender pozwoli także zapoznać się z ulepszonym trybem Gamer. Nadto najnowsza wersja zużywa zdecydowanie mniej zasobów niż poprzednie.

Podobnie jak i przypadku poprzednich wydań aplikacji, także i to przeznaczone jest na systemy Windows. Można używać go BitDefender na Vista i XP. Bez problemu użyjemy BitDefender pod Windows 7 – zarówno w wersji 32-, jak i 64-bit. Jest to wydanie polskojęzyczne, dlatego tez nikt nie będzie miał problemów z ustawieniem odpowiednich opcji lub też skonfigurowaniem aplikacji.

Bardziej zaawansowanym użytkownikom dodamy jeszcze, że pojawiło się w końcu wsparcie dla IDS oraz IPv6, zwiększono także ochronę magazynów plików Vault. To wszystko sprawia, że BitDefender Total Security 2012 jest jednym z najlepszych programów w swojej klasie. Jako że za jego wypróbowanie nie płaci się ani grosza, polecamy to każdemu!

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • Norton Internet Security

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Total Security 2013

dodał: ~Jan , 27.04.2011

Program jest ok

dodał: ~Mnich , 05.04.2011

Bardzo dobry program, działa sprawnie, nie obciąża i ma sporo ciekawych funkcji (backup, optymalizacja, kontrola rodzicielska itd)

dodał: ~Ra__s , 07.03.2011

Super program, pełna ochrona i łatwa konfiguracja.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie