Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BullGuard Internet Security 2013

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: BullGuard Limited
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 0,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 81

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BullGuard Internet Security 2013

BullGuard Internet Security  to kompleksowy pakiet zabezpieczający oparty o bardzo skuteczny moduł antywirusowy. Ponadto w skład pakietu wchodzą przydatne narzędzie antyspamowe oraz skuteczny firewall.

Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja Online backup, która umożliwia użytkownikowi wykoananie kopii bezpieczeństwa i umieszczenie jej na zewnętrznym serwerze. Do dyspozycji użytkownika jest do 5GB wolnej przestrzeni.

Podczas instalacji  można dokonać bezpłatnej rejestracji upoważniającej do 61 dni darmowego testowania pakietu.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • Norton Internet Security

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BullGuard Internet Security 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie