Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avira Premium Security Suite 10.2

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Avira GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Data modyfikacji: 28.09.2011
Rozmiar: 67,05 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 723

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Avira Premium Security Suite 10.2

Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do  zabezpieczenia komputera. Użytkownik ma do wyboru dwa sposoby konfiguracji standardowy lub zaawansowany.


Pakiet ten składa się z modułu antywirusowego, zapory (firewall), skaner poczty elektronicznej, narzędzia do blokowania i usuwania szpiegowskiego oprogramowania typu spyware, a także modułów zapewniających  ochronę przed phishingiem oraz zabezpieczających połączenia modemowe. Poziom ochrony jest definiowany samodzielnie przez użytkownika. Aplikacja została wyposażona w ciekawy moduł jakim jest GameMode - odciążający system podczas grania w gry przez internet.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avira Premium Security Suite 10.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie