Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avira Premium Security Suite 10.2

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Avira GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Data modyfikacji: 28.09.2011
Rozmiar: 67,05 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 729

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Avira Premium Security Suite 10.2

Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do  zabezpieczenia komputera. Użytkownik ma do wyboru dwa sposoby konfiguracji standardowy lub zaawansowany.


Pakiet ten składa się z modułu antywirusowego, zapory (firewall), skaner poczty elektronicznej, narzędzia do blokowania i usuwania szpiegowskiego oprogramowania typu spyware, a także modułów zapewniających  ochronę przed phishingiem oraz zabezpieczających połączenia modemowe. Poziom ochrony jest definiowany samodzielnie przez użytkownika. Aplikacja została wyposażona w ciekawy moduł jakim jest GameMode - odciążający system podczas grania w gry przez internet.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avira Premium Security Suite 10.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie