Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG Internet Security 2013

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: AVG Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.10.2009
Data modyfikacji: 11.01.2013
Rozmiar: 124 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 993

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AVG Internet Security 2013

AVG Internet Security to program zapewniający bezpieczne korzystanie z internetu. Dzięki wielopoziomowej ochronie komputer chroniony jest przed wirusami, spamem, kradzieżą tożsamości. AVG Internet Security oferuje za darmo dostęp do profesjonalnej pomocy technicznej dwadzieścia cztery godziny na dobę. AVG Internet Security nie wpływa na płynność pracy komputera. Program AVG Internet Security dostępny jest po polsku i w dwudziestu innych wersjach językowych. Wypróbuj AVG Internet Security, ściągnij i chroń komputer przez 30 dni za darmo.

Najnowszy AVG Internet Security 2013 posiada funkcję AVG Identity Protection, która chroni poufne dane przed dostaniem się w ręce cyberprzestępców a rozbudowana zapora firewall uniemożliwia hakerom włamanie się do komputera. Technologia LinkScanner® Active Surf-Shield zapewnia pełna ochronę przed niebezpiecznymi stronami internetowymi, próbującymi infekować komputery wirusami lub programami szpiegującymi. LinkScanner® Search-Shield ocenia ryzyko otwierania stron www już w wyszukiwarkach Google, Bing/MSN i Yahoo. Jeśli chcesz przetestować skuteczność AVG Internet Security 2013 pobierz już teraz klikając na przycisk pod tekstem.

Nowością jest funkcja ochrony przed phishingiem – wyłudzaniem tajnych danych osobistych, takich jak numery kont lub hasła. AVG Internet Security zapewnia bezpieczny download poczty e-mail i danych z komunikatorów na dysk. Ulepszony filtr anty-spam blokuje działania spamerów i scammerów a technologia Web Shield umożliwia bezpieczną wymianę plików bez ryzyka infekcji. Skaner poczty e-mail sprawdza załączniki i linki we e-mailach. Wypróbuj za free antivirus AVG Internet Security.

Pracując w trybie online lub offline AVG Internet Security posiada trzy główne funkcje ochrony: Anti-Virus (ochrona przed wirusami, robakami, trojanami), Anti-Spyware (blokada programów szpiegujących i reklamowych) oraz Anti-Rootkit (wykrywanie zagrożeń pomagający cyberprzestepcom). AVG Internet Security w trybie gry zapewnia pełna ochronę bez przerywania rozgrywki. Menedżer aktualizacji, używany przez AVG Internet Security do pobrania bazy sygnatur wirusów, zapewnia całkowitą ochronę przed wszelkimi zagrożeniami. AVG Internet Security gwarantuje pełną ochronę, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak białe listy aplikacji oraz automatyczne testowanie „in-the-cloud”.

Licencja i cena

Mimo, że możesz go pobrać za darmo z naszej strony, AVG Internet Security nie jest freeware. Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest AVG Internet Security to trial. Program można używać przez 30 dni bez opłat a następnie odinstalować go lub wykupić licencję. Najnowszy AVG Internet Security można zakupić w kilku wariantach cenowych w zależności od długości licencji i ilości stanowisk. Wersja podstawowa (jednoroczna, na jedno stanowisko) AVG Internet Security w wersji pl kosztuje 180,95 pln. Cena korzystnie spada przy wykupieniu szerszej licencji.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Microsoft, z jakimi kompatybilny jest AVG Internet Security to Windows 7 (x32 i x64), MS Windows 2000, MS Windows XP, MS Windows XP Pro x64, MS Windows Vista (x32 i x64). Nie jest potrzebne dla AVG Internet Security specjalne spolszczenie – pakiet działa całkowicie po polsku.

Minimalne wymagania sprzętowe

Procesor Intel Pentium 1.5 GHz lub szybszy, 512 MB pamięci RAM, 390 MB wolnego miejsca na dysku twardym. Przeglądarka Microsoft Internet Explorer lub Mozilla Firefox.

Zanim kupisz wypróbuj AVG Internet Security za free przez 30 dni. Zajrzyj do naszego działu Bezpieczeństwo, gdzie znajdziesz inne programy antywirusowe i pakiety zabezpieczające.

­

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG Internet Security 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie