Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

avast! Internet Security 7.0

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: AVAST Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.05.2011
Data modyfikacji: 24.10.2012
Rozmiar: 120 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 856

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis avast! Internet Security 7.0

avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone. Dzięki niej program potrafi stworzyć wirtualny i odizolowany od reszty pulpit, który jest niewidoczny dla hackerów i pozwala na robienie zakupów czy przeprowadzanie operacji bankowych w zupełnie bezpiecznym środowisku. Wszelkie operacje wykonywanie w strefie bezpieczeństwa nie są zapisywane w żadnej historii, dzięki czemu użytkownik może być pewny, że nikt się o nich nie dowie. Jeśli chodzi o sam skaner programu antywirusowego, to skutecznie radzi on sobie z najpopularniejszymi wirusami, ale również wykrywa te wcześniej nieznane. Download avast! Internet Security oferuje również narzędzia anty-spyware oraz anty-spam, które wraz z wbudowaną zaporą chronią komputer przed potencjalnym zagrożeniem. Dzięki temu program, m.in. skutecznie chroni skrzynkę pocztową przed niebezpiecznymi wiadomościami oraz śmieciami, a także blokuje wszelkie próby uzyskania dostępu do komputera bez zgody właściciela, które mogłyby się skończyć kradzieżą prywatnych danych – haseł czy numerów kart kredytowych.

Jeżeli chodzi o wygląd i interfejs programu, to jest on bardzo czytelny i prosty w obsłudze. Aplikacja samodzielnie pobiera wszelkie aktualizacje i w zasadzie działa automatycznie. W porównaniu do wielu innych aplikacji tego typu avast! Internet Security nie obciąża zbyt bardzo zasobów systemowych i może spokojnie być zainstalowany nawet na starszych komputerach. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie z pełni jego funkcji przez okres 30 dni.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • Norton Internet Security

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: avast! Internet Security 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie