Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

avast! Internet Security 7.0

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: AVAST Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.05.2011
Data modyfikacji: 24.10.2012
Rozmiar: 120 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 853

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis avast! Internet Security 7.0

avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone. Dzięki niej program potrafi stworzyć wirtualny i odizolowany od reszty pulpit, który jest niewidoczny dla hackerów i pozwala na robienie zakupów czy przeprowadzanie operacji bankowych w zupełnie bezpiecznym środowisku. Wszelkie operacje wykonywanie w strefie bezpieczeństwa nie są zapisywane w żadnej historii, dzięki czemu użytkownik może być pewny, że nikt się o nich nie dowie. Jeśli chodzi o sam skaner programu antywirusowego, to skutecznie radzi on sobie z najpopularniejszymi wirusami, ale również wykrywa te wcześniej nieznane. Download avast! Internet Security oferuje również narzędzia anty-spyware oraz anty-spam, które wraz z wbudowaną zaporą chronią komputer przed potencjalnym zagrożeniem. Dzięki temu program, m.in. skutecznie chroni skrzynkę pocztową przed niebezpiecznymi wiadomościami oraz śmieciami, a także blokuje wszelkie próby uzyskania dostępu do komputera bez zgody właściciela, które mogłyby się skończyć kradzieżą prywatnych danych – haseł czy numerów kart kredytowych.

Jeżeli chodzi o wygląd i interfejs programu, to jest on bardzo czytelny i prosty w obsłudze. Aplikacja samodzielnie pobiera wszelkie aktualizacje i w zasadzie działa automatycznie. W porównaniu do wielu innych aplikacji tego typu avast! Internet Security nie obciąża zbyt bardzo zasobów systemowych i może spokojnie być zainstalowany nawet na starszych komputerach. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie z pełni jego funkcji przez okres 30 dni.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Norton Internet Security

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: avast! Internet Security 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie