Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avast! 5 Internet Security

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: ALWIL Software a.s.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3070

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Avast! 5 Internet Security

Avast! 5 Internet Security to system pełnej ochrony komputera. Oprócz ochrony antywirusowej i antyspam program wyposażony jest w firewall, nową funkcję Sandbox oraz zapory anti-spyware i anti-rootkit. Program działa po angielsku lub francusku a Avast! 5 Internet Security po polsku jest na razie w przygotowaniu. Avast! 5 Internet Security za darmo można pobrać na licencji próbnej i używać go za darmo 60 dni od daty instalacji. Pobierz Avast! za darmo klikając zielony przycisk pod tekstem.

Avast! 5 Internet Security posiada ulepszony silnik skanowania antywirusowego i anti-spyware. W czasie rzeczywistym skanowane są procesy uruchamiane przez system operacyjny w poszukiwaniu niebezpiecznych infekcji typu rootkit. Nowością jest funkcja Sandbox, która pozwala uruchomić potencjalnie niebezpieczne programy lub strony internetowe w środowisku wirtualnym i sprawdzić czy stanowią zagrożenie. avast! 5 Internet Security przeprowadza stały download definicji wirusów oraz zbiera wśród użytkowników dane służące do rozwijania programu. avast! 5 Internet Security – pobierz i wypróbuj za darmo.

Nowością w avast! 5 Internet Security jest emulator kodu. Uruchamia on podejrzany program w wirtualnym środowisku i sprawdza czy zachowanie badanego programu jest szkodliwe. Nowy silnik heurystyczny został zaprojektowany tak, aby wykrywać procesy malware nie będące w bazach definicji wirusów.  Avast odnajduje także wszystkie potencjalnie groźne procesy, takie jak zdalne narzędzia administratora czy keyloggery. Nowy Avast! posiada behawioralno-heurystyczny „Cichy Firewall” kontrolujący wszystko co wchodzi i wychodzi przez sieć i może być ustawiony w trzech trybach w zależności od rodzaju łącza.

Avast! 5 Internet Security posiada kilka trybów pracy. Potrafi badać pliki zanim zostanie uruchomiony system operacyjny, uruchomić skaner z linii komend, w czasie hibernacji systemu, na żądanie i w czasie ustalonym. Do tego program można przełączyć do trybu gracza bez powiadomień. Avast tworzy listę zaufanych plików, dzięki czemu każde skanowanie jest szybsze. Obniżenie obciążenia systemu sprawia, że avast! jest bardziej oszczędny w eksploatacji. Pobierz avast! 5 Internet Security za free i sprawdź.

Avast! 5 Internet Security -  licencja
Avast! 5 Internet Security to nie freeware. Za darmo można używać Avast! 5 Internet Security na licencji trial przez 60 dni od daty instalacji. Wypróbuj Avast! 5 Internet Security oraz darmowy Avast! antivirus do pobrania z działu Bezpieczeństwo.

Avast! 5 Internet Security - cena
Po wygaśnięciu licencji ewaluacyjnej należy zakupić klucz rejestracyjny. Zakupu można dokonać na stronie producenta, www.avast.com, w cenie 242.37pln za licencję jednoroczną na trzy stanowiska.

Avast! 5 Internet Security - wymagania systemowe
Systemy operacyjne z jakimi współpracuje avast! 5 Internet Security: XP, Vista i Windows 7. avast! 5 Internet Security obsługuje Windows 7, XP i Vista w wersjach 32- i 64-bitowych. avast! 5 Internet Security w wersji pl jest w przygotowaniu.

W dziale Bezpieczeństwo, oprócz avast! 5 Internet Security, czekają do pobrania całkowicie darmowe programy antywirusowe. Jednym z nich jest aplikacja z tej samej rodziny programów - darmowy avast! 5 free antivirus. Pobierz darmowy antywirus avast! już teraz.

Do pobrania także inne programy chroniące w dziale bezpieczeństwo. Najnowsza wersja darmowego oprogramowania antywirusowego wydanego przez firmę AL­WIL Software dostępnej jest tutaj: Avast
­­

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • Norton Internet Security

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avast! 5 Internet SecurityAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie