Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaVir System Protection 2013

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.05.2011
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 139.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 367

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ArcaVir System Protection 2013

ArcaVir 2013 System Protection to przeznaczona na 2013 rok edycja pakietu zabezpieczeń dla systemów Windows. Zawiera ona szereg użytecznych narzędzi, przydatnych w walce ze wszystkimi płynącymi z sieci zagrożeniami. Posiadają one dość duże opcje konfiguracji, a ponieważ są po polsku, nikt nie powinien mieć problemów z ich obsługą. Chociaż nie jest to darmowy zestaw, każdy może zapoznać się z jego możliwościami, wykonując download ArcaVir 2013 w wersji testowej, która pozwala na używanie go przez okres 31 dni.

Na pakiet składają się zabezpieczenia: antywirusowe, skaner poczty e-mail, wykrywacz dialerów, moduł antyspyware (co przyda się zwłaszcza w firmach), możliwość zaznaczania programów pishingowych i firewall. Jak więc widać ArcaVir 2013 System Protection stworzony został pod kątem wszystkich możliwych ataków, a ponieważ baza sygnatur zagrożeń jest często aktualizowana, pakiet broni nas przed najnowszymi złośliwymi elementami. ArcaVir 2013 ma także ciekawą właściwość – gdy wykryje zagrożenie, informuje użytkownika o jego stopniu, a także podaje dane dotyczące ewentualnych strat wynikających z jego działania. Kolejną użyteczną funkcją jest monitorowanie rejestru, dzięki czemu uszykujemy informacje  wszelkich nieautoryzowanych próbach jego zmieniania (jak dodawanie wpisów, itp.).

Wersja testowa znajduje się an tej stronie do pobrania. Wielkość pliku to 139 MB, więc jego ściąganie może chwilę zająć. Pełną wersję można nabyć na stronie producenta, a jej cena uzależniona jest od ilości licencji oraz czasu wykupienia abonamentu. Testową oczywiście ściągamy za darmo, wiec polecamy wypróbowanie. Zaleca się usuniecie innych aplikacji antywirusowych przed instalacją ArcaVir 2013 System Protection.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaVir System Protection 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie