Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArcaVir 2013

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: AVG Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2010
Data modyfikacji: 09.01.2013
Rozmiar: 172,23 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, 7
Liczba pobrań: 531

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ArcaVir 2013

AVG Internet Security 2013 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed złośliwymi atakami z sieci. Na liście zagrożeń wykrywanych i likwidowanych przez aplikację znajdziemy wszystkie znane, szkodliwe rzeczy – wirusy, spyware, Trojany, a także spam. Prezentowana na tej stronie wersja programu jest testową, która pozwala na używanie go przez 30 dni – mamy tu wszystkie funkcje, jak i w pełnej, płatnej wersji. Co jednak ciekawe, po upływie miesiąca możemy albo nabyć pełną wersję, płacąc za to, albo też przesiąść się na bezpłatną AVG AntiVirus Free Edition.

Mamy okazję przetestować analizę heurystyczną oraz skanowanie strumieni danych NTFS. Jest tu także moduł ochrony tożsamości AVG Identity Protection, który odpowiada za wyłapywanie podejrzanych aplikacji. Ponieważ jest to wersja po polsku, nikt nie będzie mieć problemów z ustawieniem odpowiednich konfiguracji i zabezpieczeń. Edycja oznaczona numerem 2013 została wyposażona w mechanizm inteligentnego skanowania, który jest odpowiednikiem stosowanego w innych programach systemu reputacji. Mamy tu także nowy komponent – LinkScanner 2013, który jest o tyle ciekawy, że skanuje linki na stronach Facebooka i MySpace. Dodatkowo na witrynie Threat Labs możemy sprawdzić ocenę skanera dla stron internetowych – do tego nie potrzebujemy nawet instalacji aplikacji!

Ostatnią z zalet, które wypada wymienić, jest PC Analyzer – program skanujący rejestr w poszukiwaniu „śmieci”, czyli pozostałości po odinstalowanych programach oraz szukający niespójnych plików. Wszystkie te wymienione funkcje można sprawdzić w każdej chwili osobiście – wystarczy tylko pobrać ważący niemal 4 MB plik instalacyjny, do czego zachęcamy.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArcaVir 2013Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie