Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Antiy Ghostbusters 5.2.4 Standard

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Antiy Labs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 16.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 147

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Antiy Ghostbusters 5.2.4 Standard

Antiy Ghostbusters 5.2.4 Standard to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.


Silny moduł skanowania umożliwia odnajdywanie niebezpiecznych plików na dyskach twardych, nośnikach zewnętrznych oraz w pamięci ram.
Program zapewnia funkcję ochrony w czasie rzeczywistym,, dzięki monitorowi sieci oraz systemu. Funkcja aktualizacji automatycznych gwarantuje ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.

Antiy Ghostbusters występuje w dwóch wariantach:  rozbudowanym Professional oraz prostszym Standard.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Antiy Ghostbusters 5.2.4 StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie