Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Antiy Ghostbusters 5.2.4 Standard

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Antiy Labs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 16.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 147

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Antiy Ghostbusters 5.2.4 Standard

Antiy Ghostbusters 5.2.4 Standard to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.


Silny moduł skanowania umożliwia odnajdywanie niebezpiecznych plików na dyskach twardych, nośnikach zewnętrznych oraz w pamięci ram.
Program zapewnia funkcję ochrony w czasie rzeczywistym,, dzięki monitorowi sieci oraz systemu. Funkcja aktualizacji automatycznych gwarantuje ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.

Antiy Ghostbusters występuje w dwóch wariantach:  rozbudowanym Professional oraz prostszym Standard.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Antiy Ghostbusters 5.2.4 StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie