Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Antiy Ghostbusters 6

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Antiy Labs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 18.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 322

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Antiy Ghostbusters 6

Antiy Ghostbusters 6 to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami. 

Silny moduł skanowania umożliwia odnajdywanie niebezpiecznych plików na dyskach twardych, nośnikach zewnętrznych oraz w pamięci ram. Program zapewnia funkcję ochrony w czasie rzeczywistym,, dzięki monitorowi sieci oraz systemu. Funkcja aktualizacji automatycznych gwarantuje ochronę przed najnowszymi zagrożeniami. Wersja Professional została rozbudowana o funkcje pozwalające rozpoznawać potencjalne zagrożenia dzięki czemu poziom ochrony jest jeszcze większy

Antiy Ghostbusters występuje w dwóch wariantach:  rozbudowanym Professional oraz prostszym Standard.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Antiy Ghostbusters 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie