Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anti-Trojan Elite 5

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: ISecSoft Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.09.2010
Rozmiar: 6.01 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 271

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Anti-Trojan Elite 5

Anti-Trojan Elite 5 to aplikacja przeznaczona dla każdego użytkownika Internetu, który obawia się złośliwego oprogramowania. Program ma za zadanie chronić system przed wirusami, malware, robakami czy też końmi trojańskimi. A czy sprawuje się dobrze? Niestety, niema wersji Anti-Trojan Elite za darmo, jednak mamy testową, która pozwala na przetestowanie aplikacji przez określony czas. Anti-Trojan Elite free download w wersji demonstracyjnej znajduje się poniżej.

Na temat tej aplikacji krążą różne opinie – wedle jednych jest ona całkowitym nieporozumieniem, inni zaś twierdzą, że spisuje się ona doskonale i podkreślają, że posiada mnóstwo użytecznych opcji. Jaka więc jest prawda o aplikacji? Pobierz Anti-Trojan Elite za free w wersji testowej i przekonaj się o tym samemu. Aplikacja ta posiada ciekawa opcję zachowywania kopii usuwanych plików i danych, nadto jest cały czas rozwijana i aktualizowana. Dlatego też bez problemu da się uruchomić Anti-Trojan Elite pod Windows 7. Nie będzie też problemów z działaniem aplikacji na XP i Vista. Nie ma wersji na inne systemy operacyjne.

Co należy wymienić programowi na plus, to możliwość skanowania skompresowanych archiwów, odblokowania rejestru systemowego i optymalizacja działania niektórych z aplikacji systemowych Windowsa. Anti-Trojan Elite ma więc sporo naprawdę użytecznych opcji, a jak działa w praktyce? Teraz można to sprawdzić – wersja trial jest dostępna w każdej chwili, zaś jej plik instalacyjny to tylko 6 MB. Jej ściąganie jest więc błyskawiczne. Oczywiście za pobranie Anti-Trojan Elite w tej wersji nie trzeba nic płacić.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Anti-Trojan Elite 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie