Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anti-Trojan Elite 4.2.2

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: ISecSoft Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.11.2008
Rozmiar: 5.82 Mb
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista
Liczba pobrań: 1056

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Anti-Trojan Elite 4.2.2

Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed a nic końmi trojańskimi (trojanami).

Program skanuje pamięć, pliki i uruchomione procesy systemowe korzystając z aktualizowanej na bieżąco biblioteki wirusów. Aplikacja skanuje dyski twarde i pozostałe wybrane typy pamięci oraz zapewnia również bieżącą ochronę komputera w postaci aktywnej zapory typu firewall. Baza danych rozpoznaje przeszło 35 tysięcy rodzajów szkodliwego oprogramowania, a ciągłą aktualność bazy danych zapewnia auto-update - moduł pobierający nowe dane z firmowych serwerów.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Anti-Trojan Elite 4.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie