Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA InternetSecurity 2012

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: G DATA Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.10.2010
Rozmiar: 223,48 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 589

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA InternetSecurity 2012

G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń, jakie czyhają na internautów – poczynając od spamu, poprzez wirusy i spyware, po ataki hakerów. Oprócz tego nadaje się idealnie do domu, bowiem zaawansowany moduł kontroli rodzicielskiej sprawia, że rodzice mają pewność, iż ich dziecko nie wejdzie – przez przypadek lub umyślnie – na strony przeznaczone wyłącznie dla dorosłych.

Nie ma co prawda wydania G DATA Internet Security za darmo, jednak na tej stronie prezentujemy wersję testową, której można używać przez okres 30 dni. Zdaniem producenta aplikacja ta pochłania małe zasoby pamięci RAM, jednak w Intenecie można spotkać wiele opinii użytkowników, twierdzących, że aplikacja spowalnia pracę komputera.  Z drugiej jednak strony inni twierdzą, że nie odczuwają działania programu. Komu wierzyć? Najlepiej wykonać download G DATA InternetSecurity i sprawdzić to samemu. Nie kosztuje to ani grosza, a pozwoli przetestować funkcjonalność aplikacji. A wśród technologii użytych do jej stworzenia mamy tu miedzy innymi oryginalną technologię używanie dwóch niezależnych skanerów czy też szybkiego skanowania plików.

Warto też dodać, że aplikacja z numerem 2012 posiada nowy interfejs, dla wygody użytkownika wyposażony w technologię OneClick – można przyjrzeć się mu zresztą na zdjęciach zamieszczonych w galerii przy tym opisie. Do zalet należy dodać rozpoznawanie przez program spamu aż w dziesięciu językach, blokowanie stron o nieocenzurowanej treści. Nadto wypada podkreślić, że G DATA Internet Sceurity 2012 szczyci się jedną z najlepszych skuteczności wśród tego typu programów.

Aplikacja doskonale spisuje się na systemach Windows. Możemy używać jej na XP, a także na Vista i Windows 7. W przypadku tych dwóch ostatnich istnieje taka same wersja dla wydań 32, jak i 64 bitowych. Przy pierwszym uruchomieniu programu od razu sprawdzane są aktualizacje – później aplikacja sama co jakiś czas wyszukuje uaktualnień. Należy także zarejestrować program na stronie producenta – nie kosztuje to ani grosza i do niczego nie obowiązuje. Jeśli więc po okresie testowym chcemy odinstalować aplikację, nie ma żadnego problemu. Jako że bezpieczeństwo systemu to rzecz dość istotna, polecamy wypróbować G DATA Internet Security 2012

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA InternetSecurity 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie