Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Internet Security 2011

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: F-Secure Corp.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.12.2010
Rozmiar: 53.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1481

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Internet Security 2011

F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się dużą popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach. Niestety, nie ma wydania F-Secure Internet Security 2011 za darmo, jednak mamy na naszych stronach wersję testową produktu, która pozwoli ocenić jego skuteczność. A trzeba przyznać, że jest ona naprawdę spora, co udowadniają liczne, specjalistyczne testy na wykrywalność wirusów i innych zagrożeń.

Download F-Secure Internet Security 2011 z naszej strony pozwoli to zresztą stwierdzić osobiście. Mamy tu filtr antyspamowy, zaporę sieciową, osłonę przeciw wirusom, szpiegom (spyware) oraz moduły kontroli aplikacji i kontroli rodzicielskiej. Żaden wirus czy robak nie ma szans! Ponieważ jest to edycja F-Secure Internet Security 2011 pl, nikt nie będzie mieć problemów ze zrozumieniem opcji lub tez komunikatów programu. Wielu użytkowników podkreśla także wygodną obsługę - nie mamy tu irytujących, wyskakujących co chwila okienek, zaś sama aplikacja nie pyta o znane programy.

F-Secure Internet Security 2011 działa pod Windows 7, Vista i XP. Aplikacja ta jest cały czas rozwijana i rozbudowywana, przez co mamy cały czas aktualizacje. Są one automatyczne, więc użytkownik nie musi sprawdzać tego osobiście. Nie bez powodu F-Secure Internet Security 2011 zaliczany jest do jednego z najlepszych obecnie na rynku pakietów antywiryusowych. Zachęcamy wiec do poznania go osobiście – wystarczy tylko kliknięcie w poniższy link, aby rozpoczęło się pobieranie jego wersji demonstracyjnej.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Norton Internet Security

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Internet Security 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie