Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Internet Security 2011

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: F-Secure Corp.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.12.2010
Rozmiar: 53.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1481

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Internet Security 2011

F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się dużą popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach. Niestety, nie ma wydania F-Secure Internet Security 2011 za darmo, jednak mamy na naszych stronach wersję testową produktu, która pozwoli ocenić jego skuteczność. A trzeba przyznać, że jest ona naprawdę spora, co udowadniają liczne, specjalistyczne testy na wykrywalność wirusów i innych zagrożeń.

Download F-Secure Internet Security 2011 z naszej strony pozwoli to zresztą stwierdzić osobiście. Mamy tu filtr antyspamowy, zaporę sieciową, osłonę przeciw wirusom, szpiegom (spyware) oraz moduły kontroli aplikacji i kontroli rodzicielskiej. Żaden wirus czy robak nie ma szans! Ponieważ jest to edycja F-Secure Internet Security 2011 pl, nikt nie będzie mieć problemów ze zrozumieniem opcji lub tez komunikatów programu. Wielu użytkowników podkreśla także wygodną obsługę - nie mamy tu irytujących, wyskakujących co chwila okienek, zaś sama aplikacja nie pyta o znane programy.

F-Secure Internet Security 2011 działa pod Windows 7, Vista i XP. Aplikacja ta jest cały czas rozwijana i rozbudowywana, przez co mamy cały czas aktualizacje. Są one automatyczne, więc użytkownik nie musi sprawdzać tego osobiście. Nie bez powodu F-Secure Internet Security 2011 zaliczany jest do jednego z najlepszych obecnie na rynku pakietów antywiryusowych. Zachęcamy wiec do poznania go osobiście – wystarczy tylko kliknięcie w poniższy link, aby rozpoczęło się pobieranie jego wersji demonstracyjnej.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • ArcaVir System Protection

  ArcaVir 2013 System Protection to przeznaczona na 2011 rok edycja pakietu zabezpieczeń dla systemów Windows. Zawiera ona szereg użytecznych narzędzi, przydatnych w walce ze wszystkimi płynącymi z sieci zagrożeniami.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Internet Security 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie