Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Anti-Virus 2015 1.2.1

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.07.2015
Rozmiar: 162 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 75

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Anti-Virus 2015 1.2.1

Ashampoo Anti-Virus pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony komputera oraz zapisanych na nim plików przed szkodliwym oprogramowaniem, wirusami, trojanami itp. W dzisiejszych czasach instalacja tego typu zabezpieczeń systemu jest konieczna, jeśli chcemy zachować stabilność działania oraz ochronić naszą prywatność. 

Opis pakietu Ashampoo Anti-Virus warto zacząć od technicznej strony. Otóż narzędzie ochronne wyposażono w dwa silniki skanujące (Bitdefender oraz Emsisoft). Co to daje? Otóż tego typu rozwiązanie gwarantuje kompleksową ochronę komputera przed wirusami, trojanami, robakami, komponentami malware i rootkitami, jak również botami oraz składnikami reklamowymi i oprogramowaniem szpiegowskim, które wykrada poufne informacje tj. hasła, kody zabezpieczające etc. 

Oczywiście oprócz podstawowych funkcji, takich jak skanowanie na żądanie użytkownika, które obejmuje zarówno wszystkie podłączone do komputera nośniki danych, jak również wybrane elementy wskazane przez użytkownika, pakiet Ashampoo Anti-Virus oferuje również działający automatycznie w tle skaner dostępu. Do czego on służy? Otóż jego głównym zadaniem jest kontrola potencjalnie zainfekowanych plików podczas zapisywania, kopiowania itp.

Ponadto do rąk użytkowników oddano inne, niezwykle przydatne moduły i mechanizmy ochrony działające w czasie rzeczywistym. Są to między innymi elementy przeznaczone do wyszukiwania ukrytych procesów i plików, monitorowania wpisów dodawanych w autostarcie oraz instalacji składników LSP/BHO, jak również zmian w pliku hosts. Co ciekawe, pakiet Ashampoo Anti-Virus posiada inne, równie istotne funkcje. Mowa między innymi o kilku przydatnych narzędziach, które pozwalają dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo poufnych danych i prywatność. Chodzi między innymi o funkcję przeznaczoną do całkowitego i bezpowrotnego kasowania plików, co może przydać się w zastosowaniu zawodowym. Nie zabrakło również opcji usuwania pamięci podręcznej przeglądarki, historii odwiedzanych stron, ciasteczek itp. 

Ashampoo Anti-Virus posiada również funkcję skanowania dysków twardych w poszukiwaniu niewidocznych z poziomu Eksploratora Windows strumieni. Ponadto w każdej chwili możemy sprawdzić oraz zatrzymać dowolny z wybranych procesów, który np. spowalnia system. Jest także znany wszystkim mechanizm kwarantanny, w której przechowywane są zainfekowane lub potencjalnie niebezpieczne pliki. Na deser dostajemy automatyczne aktualizacje – programu oraz bazy sygnatur wirusów – jak również opcję harmonogramu zadań z możliwością zaplanowania np. cyklicznych skanów całego systemu lub wybranych lokalizacji o określonych porach dnia np. w nocy, aby nie przeszkadzały w codziennej pracy. 

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Anti-Virus 2015 1.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie