Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpyShelter 6.1

Kategoria: Ochrona danych
Producent: Datpol
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.11.2011
Data modyfikacji: 20.02.2012
Rozmiar: 5,28 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 138

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SpyShelter 6.1

SpyShelter Personal Free jest to darmowa edycja aplikacji, która zabezpiecza nasz komputer przed wykradaniem prywatnych danych takich jak numery kont bankowych czy hasła służące do logowania. Głównymi zaletami aplikacji jest skuteczność oraz prosta obsługa. SpyShelter Personal Free uniemożliwia wykradanie haseł wykorzystywanych do logowania w różnych portalach internetowych. Program posiada moduł zabezpieczający przed najpopularniejszymi programami typu keylogger, które przechowują każdy wciśnięty na klawiaturze przycisk oraz klikniecie myszką.
Aplikacja uniemożliwia uzyskanie dostępu do obrazu ekranu czy schowka systemowego.

Dzięki temu pracując zdalnie i korzystając z klawiatury ekranowej czy kopiowania i wklejania możemy być pewni, że osoby niepowołane nie zobaczą co robimy. Program ma opcję dezaktywacji poszczególnych modułów, jednak nie jest to zalecane. W przypadku kiedy program wykryje jakieś podejrzane działanie wyświetlane jest powiadomienie i użytkownik sam decyduje czy zezwolić na działanie danej aplikacji. Dodatkowo wybór może zostać zapamiętany i tworzona jest reguła dla danej sytuacji. Regułami możemy zarządzać z poziomu aplikacji, możemy je dodawać lub usuwać te istniejące. SpyShelter nie jest programem antywirusowym i powinien być używany wraz z odpowiednim oprogramowaniem chroniącym przed innymi rodzajami zagrożenia. Poniżej dostępna jest wersja trial programu, nie posiada ona kilku modułów dostępnych w wersji płatnej.

Podobne Ochrona danych

 • Folder Lock

  Czasem z jednego komputera korzysta kilka osób. Sytuacje takie zdarzają się zarówno w domu, jak również w pracy. Jeśli nie chcemy, by niektóre z naszych plików lub folderów były przeglądane przez innych użytkowników lub po prostu by nie wpadły w niepowołane ręce, musimy zainstalować specjalnie oprogramowanie zabezpieczające.

 • Enigma 2003 Final

  Enigma 2003 Final to niewielki, prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program do szyfrowania danych. Całość stworzona została przez polskiego programistę Jakuba Kazubka. Dzięki aplikacji możemy zarówno zaszyfrowywać, jak również odszyfrowywać tak pojedyncze, wybrane przez nas pliki, jak również całe foldery wraz z ich zawartością.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • 1Password

  1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko.

 • DiskCryptor

  DiskCryptor jest zupełnie darmowym programem typu open source (otwarty kod źródłowy) służącym do skutecznego zabezpieczania danych znajdujących się na dyskach naszego komputera oraz pamięciach przenośnych (pendrive, karta pamięci, itd).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpyShelter 6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie