Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Secunia PSI 2.0.0.4002

Kategoria: Ochrona danych
Producent: Secunia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Data modyfikacji: 11.10.2011
Rozmiar: 1,66 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1051

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Secunia PSI 2.0.0.4002

Secunia PSI to narzędzie ochrony danych, pozwalające zabezpieczyć komputer przed nieaktualizowanym oprogramowaniem. Aplikacja zbiera dane o plikach .exe, .dll i .ocx na naszym dysku. Pliki takie zawierają informacje podane przez producenta danego programu. Po zebraniu tych informacji, są one przesyłane na serwery programu Secunia, gdzie porównuje się je z ustandaryzowanymi danymi za pomocą systemu Secunia File Signature. W wyniku tego procesu użytkownik uzyskuje szczegółowy raport o ewentualnych brakach z zakresu bezpieczeństwa w aktualizowanym oprogramowaniu. Dodatkowo, program monitoruje instalowane programy pod kątem bezpieczeństwa, powiadamia gdy system jest zagrożony i dostarcza wytycznych, jak aktualizować daną aplikację, jeżeli takowe są dostępne.

Podobne Ochrona danych

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • 1Password

  1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko.

 • Folder Lock

  Czasem z jednego komputera korzysta kilka osób. Sytuacje takie zdarzają się zarówno w domu, jak również w pracy. Jeśli nie chcemy, by niektóre z naszych plików lub folderów były przeglądane przez innych użytkowników lub po prostu by nie wpadły w niepowołane ręce, musimy zainstalować specjalnie oprogramowanie zabezpieczające.

 • AVG PrivacyFix

  Bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze dodatek do przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych poprawiający ochronę prywatności w sieci.

 • Password Boss Premium

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać hasłami do witryn, stron internetowych, portali społecznościowych, jak również wrażliwymi danymi dotyczącymi finansów itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Secunia PSI 2.0.0.4002Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie