Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Password Manager XP 3.0.555

Kategoria: Ochrona danych
Producent: CP-Lab
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Data modyfikacji: 29.12.2011
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 404

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Password Manager XP 3.0.555

Password Manager XP to ciekawy program, umożliwiający bezpieczne przechowywanie poufnych informacji oraz haseł w postaci zaszyfrowanych zbiorów. Aplikacja posiada przyjazny oraz intuicyjny interfejs graficzny, który wyposażony został w wiele ciekawych funkcji. Posiada wbudowany generator haseł, obsługuje jednocześnie wiele baz danych, Do najistotniejszych zalet można zaliczyć możliwość posiadania kilku kont, Dzięki czemu z aplikacji może korzystać kilka osób. Jednocześnie każda z nich posiada indywidualne zabezpieczenia. Program może być również współdzielony w lokalnej sieci. Możemy zapisywać dane w kilku formatach jak również eksportować i importować konkretne bazy danych. Password Manager XP jest aplikacją sprawdzoną i polecaną przez producenta oraz użytkowników. Zachęcamy do wypróbowania aplikacji oraz podzielenia się opinią na jej temat.

Podobne Ochrona danych

 • Avira AntiVir Rescue System

  Avira AntiVir Rescue System to darmowa aplikacja, która bazuje na programie znanym przede wszystkim użytkownikom Linuxa, pozwalającym na przywrócenie systemu, który padł i nie chce się uruchomić.

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • AVG PrivacyFix

  Bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze dodatek do przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych poprawiający ochronę prywatności w sieci.

 • SpyShelter

  SpyShelter Personal Free jest to darmowa edycja aplikacji, która zabezpiecza nasz komputer przed wykradaniem prywatnych danych.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Password Manager XP 3.0.555Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie