Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Password Manager XP 3.0.555

Kategoria: Ochrona danych
Producent: CP-Lab
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.10.2008
Data modyfikacji: 29.12.2011
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 404

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Password Manager XP 3.0.555

Password Manager XP to ciekawy program, umożliwiający bezpieczne przechowywanie poufnych informacji oraz haseł w postaci zaszyfrowanych zbiorów. Aplikacja posiada przyjazny oraz intuicyjny interfejs graficzny, który wyposażony został w wiele ciekawych funkcji. Posiada wbudowany generator haseł, obsługuje jednocześnie wiele baz danych, Do najistotniejszych zalet można zaliczyć możliwość posiadania kilku kont, Dzięki czemu z aplikacji może korzystać kilka osób. Jednocześnie każda z nich posiada indywidualne zabezpieczenia. Program może być również współdzielony w lokalnej sieci. Możemy zapisywać dane w kilku formatach jak również eksportować i importować konkretne bazy danych. Password Manager XP jest aplikacją sprawdzoną i polecaną przez producenta oraz użytkowników. Zachęcamy do wypróbowania aplikacji oraz podzielenia się opinią na jej temat.

Podobne Ochrona danych

 • Folder Lock

  Czasem z jednego komputera korzysta kilka osób. Sytuacje takie zdarzają się zarówno w domu, jak również w pracy. Jeśli nie chcemy, by niektóre z naszych plików lub folderów były przeglądane przez innych użytkowników lub po prostu by nie wpadły w niepowołane ręce, musimy zainstalować specjalnie oprogramowanie zabezpieczające.

 • Avira AntiVir Rescue System

  Avira AntiVir Rescue System to darmowa aplikacja, która bazuje na programie znanym przede wszystkim użytkownikom Linuxa, pozwalającym na przywrócenie systemu, który padł i nie chce się uruchomić.

 • Password Boss Premium

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać hasłami do witryn, stron internetowych, portali społecznościowych, jak również wrażliwymi danymi dotyczącymi finansów itp.

 • Enigma 2003 Final

  Enigma 2003 Final to niewielki, prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program do szyfrowania danych. Całość stworzona została przez polskiego programistę Jakuba Kazubka. Dzięki aplikacji możemy zarówno zaszyfrowywać, jak również odszyfrowywać tak pojedyncze, wybrane przez nas pliki, jak również całe foldery wraz z ich zawartością.

 • AVG PrivacyFix

  Bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze dodatek do przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych poprawiający ochronę prywatności w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Password Manager XP 3.0.555Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie