Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JaBack 8.10

Kategoria: Ochrona danych
Producent: Hitek Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 22,68 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 274

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JaBack 8.10

Darmowy program pozwalający wykonać kopie zapasowe cennych plików i folderów.

Posiada archiwa, które tworzy się w formacie ZIP, co pozwala na przywrócenie plików do ich postaci katalogowej bez konieczności używania narzędzi. Możliwy jest transfer danych na serwer FTP bądź serwer pocztowy. Zaplanowane działania i ich realizację użytkownik śledzi dzięki opcji, które przesyła te wiadomości na konto pocztowe. Dostępna jest funckja śledzenia zmian plików bądź folderów, jakie dokonują się na dyskach lokalych.

Podobne Ochrona danych

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • Password Boss Premium

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać hasłami do witryn, stron internetowych, portali społecznościowych, jak również wrażliwymi danymi dotyczącymi finansów itp.

 • AVG PrivacyFix

  Bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze dodatek do przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych poprawiający ochronę prywatności w sieci.

 • DiskCryptor

  DiskCryptor jest zupełnie darmowym programem typu open source (otwarty kod źródłowy) służącym do skutecznego zabezpieczania danych znajdujących się na dyskach naszego komputera oraz pamięciach przenośnych (pendrive, karta pamięci, itd).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JaBack 8.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie