Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JaBack 8.10

Kategoria: Ochrona danych
Producent: Hitek Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 22,68 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 276

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JaBack 8.10

Darmowy program pozwalający wykonać kopie zapasowe cennych plików i folderów.

Posiada archiwa, które tworzy się w formacie ZIP, co pozwala na przywrócenie plików do ich postaci katalogowej bez konieczności używania narzędzi. Możliwy jest transfer danych na serwer FTP bądź serwer pocztowy. Zaplanowane działania i ich realizację użytkownik śledzi dzięki opcji, które przesyła te wiadomości na konto pocztowe. Dostępna jest funckja śledzenia zmian plików bądź folderów, jakie dokonują się na dyskach lokalych.

Podobne Ochrona danych

 • SpyShelter

  SpyShelter Personal Free jest to darmowa edycja aplikacji, która zabezpiecza nasz komputer przed wykradaniem prywatnych danych.

 • Password Boss Premium

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać hasłami do witryn, stron internetowych, portali społecznościowych, jak również wrażliwymi danymi dotyczącymi finansów itp.

 • Avira AntiVir Rescue System

  Avira AntiVir Rescue System to darmowa aplikacja, która bazuje na programie znanym przede wszystkim użytkownikom Linuxa, pozwalającym na przywrócenie systemu, który padł i nie chce się uruchomić.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • Folder Lock

  Czasem z jednego komputera korzysta kilka osób. Sytuacje takie zdarzają się zarówno w domu, jak również w pracy. Jeśli nie chcemy, by niektóre z naszych plików lub folderów były przeglądane przez innych użytkowników lub po prostu by nie wpadły w niepowołane ręce, musimy zainstalować specjalnie oprogramowanie zabezpieczające.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JaBack 8.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie