Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Folder Lock 7.2

Kategoria: Ochrona danych
Producent: New Softwares.net
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.04.2014
Rozmiar: 9.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 53

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Folder Lock 7.2

Czasem z jednego komputera korzysta kilka osób. Sytuacje takie zdarzają się zarówno w domu, jak również w pracy. Jeśli nie chcemy, by niektóre z naszych plików lub folderów były przeglądane przez innych użytkowników lub po prostu by nie wpadły w niepowołane ręce, musimy zainstalować specjalnie oprogramowanie zabezpieczające. Jedną z wartych uwagi propozycji bez wątpienia jest Folder Lock. To niezwykle proste w użyciu narzędzie, które w skuteczny sposób zabezpieczy nasze dane. Pomimo braku polskiego menu, to jest niezwykle intuicyjne, więc nie powinno sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom.

Folder Lock działa w oparciu o 256-bitowy algorytm zabezpieczający, co zapewnia wysoką skuteczność ochrony plików. Aplikacja pozwala w szybki sposób zabezpieczyć, ukryć lub całkowicie zablokować dostęp do wybranych plików lub folderów. Aby móc z nich później skorzystać, musimy wpisać ustalone wcześniej hasło. Nie zabrakło tutaj także funkcji pozwalającej błyskawicznie zabezpieczyć nawet całą partycję dysku twardego (systemowe oraz logiczne). Prezentowana wersja testowa umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcjonalności programu przez okres 5 dni lub 30 uruchomień.

Podobne Ochrona danych

 • DiskCryptor

  DiskCryptor jest zupełnie darmowym programem typu open source (otwarty kod źródłowy) służącym do skutecznego zabezpieczania danych znajdujących się na dyskach naszego komputera oraz pamięciach przenośnych (pendrive, karta pamięci, itd).

 • Enigma 2003 Final

  Enigma 2003 Final to niewielki, prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program do szyfrowania danych. Całość stworzona została przez polskiego programistę Jakuba Kazubka. Dzięki aplikacji możemy zarówno zaszyfrowywać, jak również odszyfrowywać tak pojedyncze, wybrane przez nas pliki, jak również całe foldery wraz z ich zawartością.

 • AVG PrivacyFix

  Bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze dodatek do przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych poprawiający ochronę prywatności w sieci.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • 1Password

  1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Folder Lock 7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie