Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Find My Credit Card

Kategoria: Ochrona danych
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.03.2009
Rozmiar: 0,7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 305

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Find My Credit Card

Pobierz darmowy program Find My Credit Card!

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju, darmowy program służący do pełnej ochrony prywatnych danych - Find My credit Card. Ten całkowicie darmowy program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu użytecznych aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Find My Credit Card jest całkowicie darmową, użyteczną aplikacją do zabezpieczania przechowywanych na komputerze istotnych, prywatnych danych przed kradzieżą. Pobierz Find My Credit Card - być może nie wiesz o tym, ale Twój komputer może przechowywać na twardym dysku Twoje prywatne informacje, o jakich już dawno zapomniałeś. Mogą być to numery kart kredytowych, PINy do bankomatów i bankowości elektronicznej, loginy do kont pocztowych czy też hasła. Pobierz darmowy program - hakerzy często umieszczają wirusy zbierające takie dane pod postacią cookies.

Find My credit Card odnajduje poukrywane na Twoich twardych dyskach dane osobowe i usuwa je raz na zawsze. Pamiętaj, że żaden program typu antyspyware nie uchroni Cię przed kradzieżą informacji! Bądź szczególnie wyczulony na informacje, jakie mogą pozostać na Twoim twardym dysku. Najlepiej używać regularnie darmowego progamu Find My Credit Card, aby mieć pewność, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do poufnych informacji, jakie przechowywałeś bądź przechowujesz.

Darmowy program do ochrony danych osobowych Find My Credit Card współpracuje z takimi przeglądarkami sieciowymi jak: Internet Explorer, Mozilla Firefox i Netscape. Dzięki temu  programowi wszystkie wpisywane hasła nie będą zapamiętywane przez pamięć podręczną, przez co nikt nie będzie mógł ich odkryć.

Zaufaj profesjonalistom z firmy Smart PC Solutions, tak, jak zaufało im kilkaset tysięcy użytkowników programu. Pobierz całkowicie za darmo program do ochrony danych osobowych - Find My Credit Card.

Podobne Ochrona danych

 • 1Password

  1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko.

 • SpyShelter

  SpyShelter Personal Free jest to darmowa edycja aplikacji, która zabezpiecza nasz komputer przed wykradaniem prywatnych danych.

 • DiskCryptor

  DiskCryptor jest zupełnie darmowym programem typu open source (otwarty kod źródłowy) służącym do skutecznego zabezpieczania danych znajdujących się na dyskach naszego komputera oraz pamięciach przenośnych (pendrive, karta pamięci, itd).

 • Folder Lock

  Czasem z jednego komputera korzysta kilka osób. Sytuacje takie zdarzają się zarówno w domu, jak również w pracy. Jeśli nie chcemy, by niektóre z naszych plików lub folderów były przeglądane przez innych użytkowników lub po prostu by nie wpadły w niepowołane ręce, musimy zainstalować specjalnie oprogramowanie zabezpieczające.

 • Enigma 2003 Final

  Enigma 2003 Final to niewielki, prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program do szyfrowania danych. Całość stworzona została przez polskiego programistę Jakuba Kazubka. Dzięki aplikacji możemy zarówno zaszyfrowywać, jak również odszyfrowywać tak pojedyncze, wybrane przez nas pliki, jak również całe foldery wraz z ich zawartością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Find My Credit CardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie