Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

deVault Pro 2009 S3

Kategoria: Ochrona danych
Producent: EK Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 589,5 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 297

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis deVault Pro 2009 S3

Bezpłatny program pozwalający w domowych warunkach tworzyć kopie bezpieczeństwa ważnych danych. Pozwala na zarządzanie wybranymi archiwami, umożliwia kategoryzację, kompresowanie i szyfrowanie z użyciu algorytmu Blowfish.

Tradycyjny interfejs pozwala w przejrzysty sposób wyszukać interesujące użytkownika opcje. Nie ma nadmiaru grafiki, która w dużej ilości wprowadza zamęt.Darmowa wersja przeznaczona jest do użytkowanie niekomercyjnego.

Podobne Ochrona danych

 • DiskCryptor

  DiskCryptor jest zupełnie darmowym programem typu open source (otwarty kod źródłowy) służącym do skutecznego zabezpieczania danych znajdujących się na dyskach naszego komputera oraz pamięciach przenośnych (pendrive, karta pamięci, itd).

 • 1Password

  1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko.

 • Enigma 2003 Final

  Enigma 2003 Final to niewielki, prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program do szyfrowania danych. Całość stworzona została przez polskiego programistę Jakuba Kazubka. Dzięki aplikacji możemy zarówno zaszyfrowywać, jak również odszyfrowywać tak pojedyncze, wybrane przez nas pliki, jak również całe foldery wraz z ich zawartością.

 • Avira AntiVir Rescue System

  Avira AntiVir Rescue System to darmowa aplikacja, która bazuje na programie znanym przede wszystkim użytkownikom Linuxa, pozwalającym na przywrócenie systemu, który padł i nie chce się uruchomić.

 • Folder Lock

  Czasem z jednego komputera korzysta kilka osób. Sytuacje takie zdarzają się zarówno w domu, jak również w pracy. Jeśli nie chcemy, by niektóre z naszych plików lub folderów były przeglądane przez innych użytkowników lub po prostu by nie wpadły w niepowołane ręce, musimy zainstalować specjalnie oprogramowanie zabezpieczające.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: deVault Pro 2009 S3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie