Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

deVault Pro 2009 S3

Kategoria: Ochrona danych
Producent: EK Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 589,5 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 297

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis deVault Pro 2009 S3

Bezpłatny program pozwalający w domowych warunkach tworzyć kopie bezpieczeństwa ważnych danych. Pozwala na zarządzanie wybranymi archiwami, umożliwia kategoryzację, kompresowanie i szyfrowanie z użyciu algorytmu Blowfish.

Tradycyjny interfejs pozwala w przejrzysty sposób wyszukać interesujące użytkownika opcje. Nie ma nadmiaru grafiki, która w dużej ilości wprowadza zamęt.Darmowa wersja przeznaczona jest do użytkowanie niekomercyjnego.

Podobne Ochrona danych

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • Avira AntiVir Rescue System

  Avira AntiVir Rescue System to darmowa aplikacja, która bazuje na programie znanym przede wszystkim użytkownikom Linuxa, pozwalającym na przywrócenie systemu, który padł i nie chce się uruchomić.

 • SpyShelter

  SpyShelter Personal Free jest to darmowa edycja aplikacji, która zabezpiecza nasz komputer przed wykradaniem prywatnych danych.

 • Folder Lock

  Czasem z jednego komputera korzysta kilka osób. Sytuacje takie zdarzają się zarówno w domu, jak również w pracy. Jeśli nie chcemy, by niektóre z naszych plików lub folderów były przeglądane przez innych użytkowników lub po prostu by nie wpadły w niepowołane ręce, musimy zainstalować specjalnie oprogramowanie zabezpieczające.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: deVault Pro 2009 S3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie