Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avira AntiVir Rescue System 21.09.2012

Kategoria: Ochrona danych
Producent: Avira GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2011
Data modyfikacji: 04.10.2012
Rozmiar: 240 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 304

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avira AntiVir Rescue System 21.09.2012

Avira AntiVir Rescue System to darmowa aplikacja, która bazuje na programie znanym przede wszystkim użytkownikom Linuxa, pozwalającym na przywrócenie systemu, który padł i nie chce się uruchomić. Nie jest to klasyczny darmowy, antywirus, ale raczej skaner antywirusowy, dzięki któremu możliwe staje się przywrócenie ustawień systemu do ostatniego stanu kiedy był on sprawny, odzyskanie utraconych danych, a także przeskanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów, które uniemożliwiają jego poprawne uruchomienie, a których usunięcie może rozwiązać ten problem.

Aby móc skorzystać z tego programu niezbędny będzie oczywiście download Avira AntiVir Rescue System, a następnie jego wypalenie na płytę CD lub DVD, którą od tej pory można dowolnie używać, gdy tylko system nie będzie się z jakiś względów w stanie uruchomić. Program powinien włączyć się sam przy bootwaniu nośników. Oczywiście płyta z nim musi znajdować się wtedy w odpowiednim napędzie. Następnie to już od użytkownika zależy, którą z opcji ratowania systemu wybierze. Jeśli chodzi o wspomniany na początku skaner antywirusowy, to bazuje on na silniku znanym z pozostałych programów antywirusowych od Avira i jego baza jest sukcesywnie aktualizowana. Jeśli szukasz narzędzia, które być może postawi Twój system na nogi, a nie możesz liczyć na pomoc klasycznych programów antywirusowych, to wypróbuj darmowy Avira AntiVir Rescue System

Podobne Ochrona danych

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • 1Password

  1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko.

 • AVG PrivacyFix

  Bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze dodatek do przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych poprawiający ochronę prywatności w sieci.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • Enigma 2003 Final

  Enigma 2003 Final to niewielki, prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program do szyfrowania danych. Całość stworzona została przez polskiego programistę Jakuba Kazubka. Dzięki aplikacji możemy zarówno zaszyfrowywać, jak również odszyfrowywać tak pojedyncze, wybrane przez nas pliki, jak również całe foldery wraz z ich zawartością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avira AntiVir Rescue System 21.09.2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie