Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tor Browser Bundle 4.0

Kategoria: Ochrona danych
Producent: The Tor Project, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.02.2015
Rozmiar: 33.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 74

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tor Browser Bundle 4.0

Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB. Poza bezpieczeństwem, Tor Browser Bundle oferuje nam również pełną anonimowość w czasie surfowania.

Całość kompatybilna jest z popularną przeglądarką Mozilla Firefox (wbudowana w prezentowane oprogramowanie). Jak to działa? Po uruchomieniu programu i odpaleniu zintegrowanej przeglądarki otrzymujemy nowe, w pełni anonimowe IP. Dzięki temu mamy możliwość ukrycia naszej tożsamości, a dodatkowo zapewniamy sobie ochronę przed włamaniami osób trzecich. Po połączeniu się z siecią Tor możemy bez obaw korzystać z Internetu, nie narażając się na wykrycie naszej tożsamości przez innych. Pozwala to na swobodne prowadzenie rozmów czysurfowanie po wybranych przez nas stronach www bez zostawiania jakiegokolwiek śladu.

Podobne Ochrona danych

 • 1Password

  1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko.

 • Enigma 2003 Final

  Enigma 2003 Final to niewielki, prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program do szyfrowania danych. Całość stworzona została przez polskiego programistę Jakuba Kazubka. Dzięki aplikacji możemy zarówno zaszyfrowywać, jak również odszyfrowywać tak pojedyncze, wybrane przez nas pliki, jak również całe foldery wraz z ich zawartością.

 • Folder Lock

  Czasem z jednego komputera korzysta kilka osób. Sytuacje takie zdarzają się zarówno w domu, jak również w pracy. Jeśli nie chcemy, by niektóre z naszych plików lub folderów były przeglądane przez innych użytkowników lub po prostu by nie wpadły w niepowołane ręce, musimy zainstalować specjalnie oprogramowanie zabezpieczające.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • SpyShelter

  SpyShelter Personal Free jest to darmowa edycja aplikacji, która zabezpiecza nasz komputer przed wykradaniem prywatnych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tor Browser Bundle 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie