Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Password Boss Premium 1.3.2594

Kategoria: Ochrona danych
Producent: Password Boss
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.04.2016
Rozmiar: 0,23 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 15

Brak

Opis Password Boss Premium 1.3.2594

Password Boss Premium to bardzo przydatne na co dzień narzędzie, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać ogromną ilością haseł zarówno do witryn i stron internetowych, kont pocztowych oraz na portalach społecznościowych, jak również do stron zawierających nasze wrażliwe dane. Mowa o numerach kart kredytowych, płatniczych itp. 

Już podstawowa wersja programu zapewnia bardzo dużą liczbę przydatnych opcji. Na początku warto wspomnieć, że możemy skorzystać z silnych, unikatowych haseł dla każdej witryny. Co więcej, nie musimy pamiętać wszystkich haseł do kilkudziesięciu stron, tylko jedno hasło główne do menedżera, który zadba o wypełnienie wszystkich formularzy. 

Jest również lokalne szyfrowanie i deszyfrowanie danych 256-bitowym szyfrem AES, jak również bezpieczne współdzielenie informacji i tworzenie kopii zapasowej w chmurze. W podstawowej wersji możemy także skorzystać ze specjalnej przeglądarki internetowej, zaprojektowanej z myślą o elektronicznym handlu czy bankowości. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo podczas internetowych transakcji. 

Wersja Premium zawiera również inne, bardzo przydatne funkcje. Co najważniejsze, zniesiono limit w ilości przechowywanych haseł. Uzyskujemy również możliwość synchronizacji danych pomiędzy komputerem a smartfonem i tabletem, jak również dwuetapowe uwierzytelnianie. Jest także automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze oraz zdalne skasowanie danych z urządzenia, które zostało zgubione lub skradzione, co jest ogromną zaletą pozwalającą w porę zareagować i uniknąć kradzieży danych osobowych. 

Na uwagę zasługuje również wspomniana współpraca pomiędzy komputerem a urządzeniami mobilnymi. Taka funkcjonalność pozwala logować się bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, co znacząco rozszerza możliwości całej platformy.

Podobne Ochrona danych

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • 1Password

  1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko.

 • DiskCryptor

  DiskCryptor jest zupełnie darmowym programem typu open source (otwarty kod źródłowy) służącym do skutecznego zabezpieczania danych znajdujących się na dyskach naszego komputera oraz pamięciach przenośnych (pendrive, karta pamięci, itd).

 • AVG PrivacyFix

  Bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze dodatek do przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych poprawiający ochronę prywatności w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Password Boss Premium 1.3.2594Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie