Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Password Boss Premium 1.3.2594

Kategoria: Ochrona danych
Producent: Password Boss
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.10.2016
Rozmiar: 0,4 MB
System operacyjny: Windows XP, NT, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Brak

Opis Password Boss Premium 1.3.2594

Password Boss Premium to bardzo przydatne na co dzień narzędzie, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać ogromną ilością haseł zarówno do witryn i stron internetowych, kont pocztowych oraz na portalach społecznościowych, jak również do stron zawierających nasze wrażliwe dane. Mowa o numerach kart kredytowych, płatniczych itp. 

Już podstawowa wersja programu zapewnia bardzo dużą liczbę przydatnych opcji. Na początku warto wspomnieć, że możemy skorzystać z silnych, unikatowych haseł dla każdej witryny. Co więcej, nie musimy pamiętać wszystkich haseł do kilkudziesięciu stron, tylko jedno hasło główne do menedżera, który zadba o wypełnienie wszystkich formularzy. 

Jest również lokalne szyfrowanie i deszyfrowanie danych 256-bitowym szyfrem AES, jak również bezpieczne współdzielenie informacji i tworzenie kopii zapasowej w chmurze. W podstawowej wersji możemy także skorzystać ze specjalnej przeglądarki internetowej, zaprojektowanej z myślą o elektronicznym handlu czy bankowości. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo podczas internetowych transakcji. 

Wersja Premium zawiera również inne, bardzo przydatne funkcje. Co najważniejsze, zniesiono limit w ilości przechowywanych haseł. Uzyskujemy również możliwość synchronizacji danych pomiędzy komputerem a smartfonem i tabletem, jak również dwuetapowe uwierzytelnianie. Jest także automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze oraz zdalne skasowanie danych z urządzenia, które zostało zgubione lub skradzione, co jest ogromną zaletą pozwalającą w porę zareagować i uniknąć kradzieży danych osobowych. 

Na uwagę zasługuje również wspomniana współpraca pomiędzy komputerem a urządzeniami mobilnymi. Taka funkcjonalność pozwala logować się bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, co znacząco rozszerza możliwości całej platformy.

Podobne Ochrona danych

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • Avira AntiVir Rescue System

  Avira AntiVir Rescue System to darmowa aplikacja, która bazuje na programie znanym przede wszystkim użytkownikom Linuxa, pozwalającym na przywrócenie systemu, który padł i nie chce się uruchomić.

 • AVG PrivacyFix

  Bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze dodatek do przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych poprawiający ochronę prywatności w sieci.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • DiskCryptor

  DiskCryptor jest zupełnie darmowym programem typu open source (otwarty kod źródłowy) służącym do skutecznego zabezpieczania danych znajdujących się na dyskach naszego komputera oraz pamięciach przenośnych (pendrive, karta pamięci, itd).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Password Boss Premium 1.3.2594Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie