Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ESET SysInspector 1.2

Kategoria: Ochrona danych
Producent: ESET s. r. o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2011
Rozmiar: 2,55 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 212

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ESET SysInspector 1.2

ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych. Po uruchomieniu pokazuje ona wszystkie uruchomione w systemie procesy, aktywne połączenia sieciowe oraz składniki systemu. Możemy podejrzeć także wpisy w rejestrze. Jeśli więc chcesz mieć dokładny monitoring wszystkiego, czym zajmuje się komputer, pobierz ESET SysInspector. Jest do program udostępniony za darmo, więc jego ściągnięcie nie kosztuje ani grosza. Należy jednak zauważyć, że nie ma wersji ESET SysInspector pl, ale na szczęście jest to program tak przyjazny użytkownikowi, że nawet bez znajomości języka każdy powinien poradzić sobie z jego obsługą. Download aplikacji nie zajmuje dużo czasu. Plik instalacyjny do pobrania jest dość niewielki i pobranie go to kwestia góra kilku minut. Dlaczego warto mieć akurat ten programik? Posiada on wbudowane narzędzie do analizy informacji, co daje użytkownikowi szansę na ocenienie, który z działających procesów powoduje problemy z prawidłowym działaniem systemu. Możemy też zdać się na ocenę wykonywaną przez sam program – wówczas grupuje on procesy według prawdopodobieństwa zagrożenia stabilności systemu. ESET SysInspector działa pod Windows 7, Vista oraz XP. Jest to jeden z tego typu programów, które warto zawsze mieć pod ręką w przypadku wystąpienia problemów z systemem operacyjnym. Aplikacja ta pozwoli szybko zidentyfikować, który proces może być tego przyczyną. Ze względu na łatwość obsługi można polecić ją zarówno zaawansowanym, jak też i początkującym użytkownikom. Z pewnością nie będą oni mieli problemów ze skutecznym wykorzystaniem ESET SysInspector.

Podobne Ochrona danych

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • AVG PrivacyFix

  Bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze dodatek do przeglądarek internetowych oraz urządzeń mobilnych poprawiający ochronę prywatności w sieci.

 • Avira AntiVir Rescue System

  Avira AntiVir Rescue System to darmowa aplikacja, która bazuje na programie znanym przede wszystkim użytkownikom Linuxa, pozwalającym na przywrócenie systemu, który padł i nie chce się uruchomić.

 • DiskCryptor

  DiskCryptor jest zupełnie darmowym programem typu open source (otwarty kod źródłowy) służącym do skutecznego zabezpieczania danych znajdujących się na dyskach naszego komputera oraz pamięciach przenośnych (pendrive, karta pamięci, itd).

 • Enigma 2003 Final

  Enigma 2003 Final to niewielki, prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program do szyfrowania danych. Całość stworzona została przez polskiego programistę Jakuba Kazubka. Dzięki aplikacji możemy zarówno zaszyfrowywać, jak również odszyfrowywać tak pojedyncze, wybrane przez nas pliki, jak również całe foldery wraz z ich zawartością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ESET SysInspector 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie