Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG PrivacyFix 5.0.1

Kategoria: Ochrona danych
Producent: AVG Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2015
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 57

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVG PrivacyFix 5.0.1

AVG PrivacyFix to bezpłatny dodatek do najpopularniejszych przeglądarek internetowych takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera etc., jak również urządzeń mobilnych działających w oparciu o systemy operacyjne Google Android czy też Apple iOS. Głównym zadaniem opisywanego dodatku jest ochrona prywatności użytkownika podczas surfowania po Internecie oraz korzystania z portalów społecznościowych. 

Od razu po instalacji dodatku AVG PrivacyFix rozpoczyna się jego praca oraz skanowanie. Użytkownik uzyskuje informacje na temat śledzących go ciasteczek, spersonalizowanych reklam oraz zarobkach firm zewnętrznych na temat uzyskiwanych na jego temat informacji np. targetowanie wyświetlanych reklam w przeglądarkach itp. Co ciekawe, dodatek umożliwia wyłączenie wszystkich elementów śledzących oraz widgetów społeczniościowych. 

Ponadto dodatek AVG PrivacyFix umożliwia włączenie powiadomień informujących o tym, jak z naszymi informacjami obchodzą się odwiedzane witryny. Po instalacji dodatku zwiększa się również nasze bezpieczeństwo na portalach społecznościowych. Możemy dopasować różne ustawienia w zależności od portalu tj. inne dla Facebooka, Twittera, Google+ czy też LinkedIn. 

Podobne Ochrona danych

 • Enigma 2003 Final

  Enigma 2003 Final to niewielki, prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program do szyfrowania danych. Całość stworzona została przez polskiego programistę Jakuba Kazubka. Dzięki aplikacji możemy zarówno zaszyfrowywać, jak również odszyfrowywać tak pojedyncze, wybrane przez nas pliki, jak również całe foldery wraz z ich zawartością.

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • Password Boss Premium

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać hasłami do witryn, stron internetowych, portali społecznościowych, jak również wrażliwymi danymi dotyczącymi finansów itp.

 • 1Password

  1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG PrivacyFix 5.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie