Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

1Password 1.0.9

Kategoria: Ochrona danych
Producent: AgileBits Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.08.2011
Data modyfikacji: 31.10.2012
Rozmiar: 5,84 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 212

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis 1Password 1.0.9

1Password to program, który przechowuje wszystkie hasła, które są wykorzystywane w systemie Windows i nie tylko. Program jest jednocześnie menadżerem haseł oraz narzędziem, które chroni dostęp do komputera oraz innych zewnętrznych systemów. 1Password zapamiętuje wszystkie użyte przez nas loginy, tak do programów znajdujących się na komputerze jak i w Internecie.

Poza tym automatycznie generuje różne hasła na potrzeby serwisów internetowych, poczty e-mail czy kont bankowych. To co my musimy zrobić to jedynie pamiętać hasło, którego używamy w programie 1Password. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze przeglądarki internetowe takie jak Firefox, Chrome, Opera czy Safari. Pozwala również na synchronizację między urządzeniami typu iPhone/iPod touch a systemem Windows. 1Password, nie jest programem darmowym jednak możemy z niego kożystać w wersji trial, która przez 30 dni udostępnia nam jego wszystkie możliwości.

Podobne Ochrona danych

 • Password Boss Premium

  Prosty w obsłudze i bardzo przydatny program, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać hasłami do witryn, stron internetowych, portali społecznościowych, jak również wrażliwymi danymi dotyczącymi finansów itp.

 • DiskCryptor

  DiskCryptor jest zupełnie darmowym programem typu open source (otwarty kod źródłowy) służącym do skutecznego zabezpieczania danych znajdujących się na dyskach naszego komputera oraz pamięciach przenośnych (pendrive, karta pamięci, itd).

 • Tor Browser Bundle

  Tor Browser Bundle to zupełnie darmowy program, który pozwoli zapewnić ochronę użytkownikowi korzystającemu z sieci Internet. Co ważne, aplikacja do poprawnego działania nie wymaga od nas instalacji i może być uruchamiana bezpośrednio z dysku twardego lub chociażby z nośnika danych USB.

 • ESET SysInspector

  ESET SysInspector 1.2 to użyteczna aplikacja, służąca do gruntownej diagnostyki systemu. Może przydać się zarówno użytkownikom prywatnym, jak też i administratorom sieci komputerowych.

 • SpyShelter

  SpyShelter Personal Free jest to darmowa edycja aplikacji, która zabezpiecza nasz komputer przed wykradaniem prywatnych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 1Password 1.0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie