Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Visikid 1.2.3

Kategoria: Kontrola rodzicielska
Producent: Visikid
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.12.2011
Rozmiar: 3,30 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 157

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Visikid 1.2.3

Visikid jest aplikacją, która umożliwia kontrolowanie dziecka, które korzysta z komputera. Zasada działania tego programu jest jednak nieco inna od tej oferowanej przez narzędzia, których zadaniem jest blokowanie dostępu do wybranych stron, treści czy aplikacji. Visikid nie oferuje możliwości blokowania dostępu. Jego główną funkcją jest śledzenie i rejestrowanie wszystkich stron jakie odwiedza dany użytkownik. Program zapisuje nie tylko adresy odwiedzanych witryn ale również czynności jakie użytkownik wykonuje na danej stronie oraz czas jaki tam spędza.
Program z założenia przeznaczony jest do kontrolowania poczynań dzieci w trosce o ich bezpieczeństwo, można się jednak domyślić, że programu można użyć do śledzenia każdego komputera. Aplikacja zapisuje wszystkie informacje i dane na serwerach producenta. Dostęp do nich mają zarówno rodzice jak i dzieci. Visikid został stworzony po to aby rodzice mogli zweryfikować czy ich dziecko przestrzega zasad, które ustalili. Raport jest dostępny po zalogowaniu z poziomu przeglądarki internetowej, podczas instalacji należy oczywiście zarejestrować się i utworzyć konto. Dodatkowo szczegółowy raport z aktywności dziecka w internecie jest przesyłany na podany adres e-mail raz w tygodniu. Program umożliwia kontrolowanie trzech użytkowników.

Podobne Kontrola rodzicielska

 • WebControl

  WebControl to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja z menu w języku polskim, która pozwoli na kontrolowanie dostępu do wybranych witryn www.

 • AskAdmin

  AskAdmin to proste w użyciu, niewielkie i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli nam ograniczyć dostęp do wybranego oprogramowania zainstalowanego na dysku twardym naszego komputera (programy, aplikacje, gry).

 • REC

  REC 2011 to świetne narzędzie do kontrolowania zawartości komputera oraz czynności, jakie są na nim wykonywane

 • Anti-Porn

  Aby ustrzec nasze pociechy przed stronami internetowymi przeznaczonymi dla dorosłych, warto zainteresować się programem o nazwie Anti-Porn.

 • Aobo Filter

  Aobo Filter to kolejne już na rynku narzędzie wspomagające kontrolę rodzicielską, które pozwala na blokowanie dostępu do różnego rodzaju niebezpiecznych witryn internetowych (treści erotyczne, pornograficzne, niebezpieczne).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Visikid 1.2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kontrola rodzicielska


Kategorie