Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Safe Surfer 4.0

Kategoria: Kontrola rodzicielska
Producent: Smart PC Solutions, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 2147

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Safe Surfer 4.0

SAFE SURFER to program służący do zwiększania bezpieczeństwa podczas korzystania z zasobów Internetu. Poza funkcją "User Control", która blokuje dostęp do stron zawierających niepożądane treści.

Program posiada jeszcze możliwość blokowanie niechcianych okienek oraz funkcję a "Ensure confidential Web surfing" pozwalającą na zwiększenie poufności podczas korzystanie z sieci.
Program umożliwia samodzielne zdefiniowanie słów kluczowych w oparciu, o które filtruje treść

Podobne Kontrola rodzicielska

 • WebControl

  WebControl to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja z menu w języku polskim, która pozwoli na kontrolowanie dostępu do wybranych witryn www.

 • REC

  REC 2011 to świetne narzędzie do kontrolowania zawartości komputera oraz czynności, jakie są na nim wykonywane

 • Beniamin

  Beniamin 3.3 to prosty w obsłudze program, dzięki któremu rodzice mogą w pełni kontrolować przeglądanie treści w Internecie przez ich pociechy.

 • Visikid

  Visikid jest aplikacją, która umożliwia kontrolowanie dziecka, które korzysta z komputera.

 • Aobo Filter

  Aobo Filter to kolejne już na rynku narzędzie wspomagające kontrolę rodzicielską, które pozwala na blokowanie dostępu do różnego rodzaju niebezpiecznych witryn internetowych (treści erotyczne, pornograficzne, niebezpieczne).

Inne informacje

Safe Surfer jest to program do monitorowania pracy w sieci, szczególnie dotyczy to dzieci - keep kids safe online. Pomaga bezpiecznie poruszać się po sieci - być safesurter. Popularna wersja to crack 4.0. zapewnia poczucie bezpieczeństwa w sieci - stay safe online, file safe. Działa w trynie onlice - online bully. Każdy może zostać surfsafe prOxy. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Safe Surfer 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kontrola rodzicielska


Kategorie