Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

REC 2011

Kategoria: Kontrola rodzicielska
Producent: AC SOFTWARE SP. Z O.O.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2011
Rozmiar: 10 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 762

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis REC 2011

Program REC 2011 w wersji podstawowej jest darmową aplikacją przeznaczoną dla każdego, kto chciałby mieć kontrolę nad tym jakie czynności są wykonywane na stanowisku komputerowym nad którym sprawuje nadzór.

REC 2011 umożliwia takie formy kontroli jak podgląd pulpitu zdalnego komputera z możliwością zapisu na dysku, przegląd listy zainstalowanych programów, podgląd historii odwiedzonych witryn, a także możliwość przesłania wiadomości osobie monitorowanej.

Ze względu na swoją specyfikę program sprawdzi się przy kontroli pracowników w firmie, a także do kontroli rodzicielskiej - umożliwiając sprawdzenie do jakich celów wykorzystywany jest monitorowany komputer.

Wymagania:
- System operacyjny Microsoft Windows 2003/XP/Vista/7
- komputer z procesorem min. 700 MHz
- min. 256 MB pamięci RAM
- min. 40 MB wolnego miejsca na dysku twardym
- karta graficzna pracująca w rozdzielczości 1024x768 lub wyższejPodobne Kontrola rodzicielska

 • Visikid

  Visikid jest aplikacją, która umożliwia kontrolowanie dziecka, które korzysta z komputera.

 • Anti-Porn

  Aby ustrzec nasze pociechy przed stronami internetowymi przeznaczonymi dla dorosłych, warto zainteresować się programem o nazwie Anti-Porn.

 • Beniamin

  Beniamin to świetne i przede wszystkim proste w użyciu narzędzie, które pozwoli rodzicom sprawować nadzór nad dostępem ich pociech do różnych usług internetowych.

 • WebControl

  WebControl to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja z menu w języku polskim, która pozwoli na kontrolowanie dostępu do wybranych witryn www.

 • Beniamin

  Beniamin 3.3 to prosty w obsłudze program, dzięki któremu rodzice mogą w pełni kontrolować przeglądanie treści w Internecie przez ich pociechy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: REC 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kontrola rodzicielska


Kategorie