Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Digital File Check 1.3.0.101

Kategoria: Kontrola rodzicielska
Producent: DtecNet Software ApS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 356

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Digital File Check 1.3.0.101

Digital File Check  to darmowy program  złużący lokalizowania i usówania  zainstalowanych na danym komputerze aplikacji do bezpośredniej wymiany plików (P2P) takich jak eDonkey, KaZaA, WinMX i pobieranych oraz udostępnianych  przez nie plików. 

Aplikacja wykrywa także pliki video, muzyczne oraz zdjęcia dając możliwość ich przeglądania i usuwania. Digital File Check  to program dedykowany głównie dla osób chcących kontrolować poczynania innego użytkownika komputera (rodziców, pracodawców).

Podobne Kontrola rodzicielska

 • Aobo Filter

  Aobo Filter to kolejne już na rynku narzędzie wspomagające kontrolę rodzicielską, które pozwala na blokowanie dostępu do różnego rodzaju niebezpiecznych witryn internetowych (treści erotyczne, pornograficzne, niebezpieczne).

 • AskAdmin

  AskAdmin to proste w użyciu, niewielkie i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli nam ograniczyć dostęp do wybranego oprogramowania zainstalowanego na dysku twardym naszego komputera (programy, aplikacje, gry).

 • Beniamin

  Beniamin 3.3 to prosty w obsłudze program, dzięki któremu rodzice mogą w pełni kontrolować przeglądanie treści w Internecie przez ich pociechy.

 • Beniamin

  Beniamin to świetne i przede wszystkim proste w użyciu narzędzie, które pozwoli rodzicom sprawować nadzór nad dostępem ich pociech do różnych usług internetowych.

 • REC

  REC 2011 to świetne narzędzie do kontrolowania zawartości komputera oraz czynności, jakie są na nim wykonywane


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Digital File Check 1.3.0.101Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kontrola rodzicielska


Kategorie