Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beniamin 3

Kategoria: Kontrola rodzicielska
Producent: Moltiva
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.05.2011
Rozmiar: 10.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1490

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Beniamin 3

Beniamin to program, który sprawi, że Twoje dziecko będzie znacznie bezpieczniejsze w czasie korzystania z zasobów sieci Internet.

Program nie ogranicza się jedynie do blokowania stron, których zawartość jest nieodpowiednia. Umożliwia również ograniczenie innych funkcjonalności takich jak możliwość pobierania plików czy korzystania z serwisów z materiałami video takich jak YouTube.

Aplikacja posiada szerokie możliwości konfiguracji dzięki, którym można precyzyjnie określić jakiego rodzaju treści mają być blokowane. Istnieje też możliwość utworzenia listy witryn do, których mamy pełne zaufanie w związku z czym dostęp do nich nigdy nie zostanie zablokowany. Konfigurację programu dodatkowo ułatwia przejrzysty interfejs dzięki, któremu wprowadzanie wszelkich zmian jest niezwykle intuicyjne.

Dzięki wysokiej skuteczności oraz możliwości precyzyjnego określenia zakresu działania program ten może być z powodzeniem używany nie tylko do ochrony dzieci. Z pewnością sprawdzi się również w firmach, które mają potrzebę ograniczenia swoim pracownikom dostępu do niektórych treści lub funkcjonalności sieci Internet.

Podobne Kontrola rodzicielska

 • Visikid

  Visikid jest aplikacją, która umożliwia kontrolowanie dziecka, które korzysta z komputera.

 • Anti-Porn

  Aby ustrzec nasze pociechy przed stronami internetowymi przeznaczonymi dla dorosłych, warto zainteresować się programem o nazwie Anti-Porn.

 • Beniamin

  Beniamin to świetne i przede wszystkim proste w użyciu narzędzie, które pozwoli rodzicom sprawować nadzór nad dostępem ich pociech do różnych usług internetowych.

 • Beniamin

  Beniamin 3.3 to prosty w obsłudze program, dzięki któremu rodzice mogą w pełni kontrolować przeglądanie treści w Internecie przez ich pociechy.

 • AskAdmin

  AskAdmin to proste w użyciu, niewielkie i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli nam ograniczyć dostęp do wybranego oprogramowania zainstalowanego na dysku twardym naszego komputera (programy, aplikacje, gry).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Beniamin 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kontrola rodzicielska


Kategorie