Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AskAdmin 1.3

Kategoria: Kontrola rodzicielska
Producent: Sordum
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 82

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AskAdmin 1.3

AskAdmin to proste w użyciu, niewielkie i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli nam ograniczyć dostęp do wybranego oprogramowania zainstalowanego na dysku twardym naszego komputera (programy, aplikacje, gry). Doskonale sprawdzi się, jako program wspierający kontrolę rodzicielską. Dzięki niemu będziemy mieć pewność, że nasze dziecko nie korzysta z niedozwolonego oprogramowania.

Całość nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym i uruchamiana jest zaraz po pobraniu pliku. Jak to działa? Program po uruchomieniu wczytuje listę wszystkich zainstalowanych programów i gier, a my wybieramy te, które naszym zdaniem nie powinny być uruchamiane przez dziecko. Aby przywrócić dostęp do zablokowanego oprogramowania, wystarczy usunąć je z listy. Rzecz jasna całość zabezpieczona jest wybranym przez nas wcześniej hasłem dostępu. Program pomimo braku polskiego menu nie powinien sprawić problemu w obsłudze nawet najmniej zaawansowanym użytkownikom. To ze względu na niewielką ilość opcji i intuicyjny interfejs.

Podobne Kontrola rodzicielska

 • Aobo Filter

  Aobo Filter to kolejne już na rynku narzędzie wspomagające kontrolę rodzicielską, które pozwala na blokowanie dostępu do różnego rodzaju niebezpiecznych witryn internetowych (treści erotyczne, pornograficzne, niebezpieczne).

 • Visikid

  Visikid jest aplikacją, która umożliwia kontrolowanie dziecka, które korzysta z komputera.

 • Beniamin

  Beniamin to świetne i przede wszystkim proste w użyciu narzędzie, które pozwoli rodzicom sprawować nadzór nad dostępem ich pociech do różnych usług internetowych.

 • Beniamin

  Beniamin 3.3 to prosty w obsłudze program, dzięki któremu rodzice mogą w pełni kontrolować przeglądanie treści w Internecie przez ich pociechy.

 • Anti-Porn

  Aby ustrzec nasze pociechy przed stronami internetowymi przeznaczonymi dla dorosłych, warto zainteresować się programem o nazwie Anti-Porn.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AskAdmin 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kontrola rodzicielska


Kategorie