Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aobo Filter 4.0

Kategoria: Kontrola rodzicielska
Producent: Awosoft Co., Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.03.2015
Rozmiar: 3.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 85

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Aobo Filter 4.0

Aobo Filter to kolejne już na rynku narzędzie wspomagające kontrolę rodzicielską, które pozwala na blokowanie dostępu do różnego rodzaju niebezpiecznych witryn internetowych (treści erotyczne, pornograficzne, niebezpieczne). Dodatkowo za pośrednictwem tej aplikacji, rodzic może ograniczyć możliwość uruchamiania wybranych gier oraz aplikacji). Całość pomimo braku menu w języku polskim jest niezwykle prosta w obsłudze. Blokowanie witryn internetowych polega na używaniu słów kluczowych lub pełnych adresów URL witryny.

Dostęp do programu Aobo Filter zabezpieczony jest wcześniej zdefiniowanym przez użytkownika hasła. W ten sposób nikt niepowołany (a w szczególności dzieci) nie będą mogły modyfikować listy bezpieczeństwa oraz zablokowanych gier i programów. Mnie doświadczeni użytkownicy mogą skorzystać z predefiniowanych przez producenta ustawień. Warto dodać, że aplikacja pozwala także na przeglądanie historii odwiedzanych stron WWW oraz uruchamianych gier i programów. Z Aobo Filter możemy mieć pewność, że nasze dziecko bezpiecznie korzysta z sieci, nawet pod naszą nieobecność.

Podobne Kontrola rodzicielska

 • Visikid

  Visikid jest aplikacją, która umożliwia kontrolowanie dziecka, które korzysta z komputera.

 • Beniamin

  Beniamin 3.3 to prosty w obsłudze program, dzięki któremu rodzice mogą w pełni kontrolować przeglądanie treści w Internecie przez ich pociechy.

 • REC

  REC 2011 to świetne narzędzie do kontrolowania zawartości komputera oraz czynności, jakie są na nim wykonywane

 • AskAdmin

  AskAdmin to proste w użyciu, niewielkie i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli nam ograniczyć dostęp do wybranego oprogramowania zainstalowanego na dysku twardym naszego komputera (programy, aplikacje, gry).

 • Beniamin

  Beniamin to świetne i przede wszystkim proste w użyciu narzędzie, które pozwoli rodzicom sprawować nadzór nad dostępem ich pociech do różnych usług internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aobo Filter 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kontrola rodzicielska


Kategorie