Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm Pro 9

Kategoria: Firewall
Producent: Zone Labs LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.06.2011
Rozmiar: 47,0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 159

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ZoneAlarm Pro 9

ZoneAlarm Pro 9 jest to aplikacja ochronna, której celem jest blokowanie komputera przed niechcianymi komponentami, czyli atakami z sieci. To kolejna edycja cieszącego się już od wielu lat uznaniem programu, który w różnych testach osiąga zawsze wysokie pozycje ze względu na wysoką skuteczność oraz funkcjonalność. Niestety, ZoneAlarm Pro nie jest za darmo, można jednak wykonać download wersji trial, która pozwoli na testowanie go przez okres 15 dni.

Co zwraca uwagę w aplikacji, to możliwość pracy w trybie Stealth – dzięki temu jesteśmy niewidoczni dla innych użytkowników w sieci. Mamy tu też tak użyteczne opcje, jak blokowanie pop-up, podejrzanych ciasteczek, a także niewzbudzających zaufania e-maili. ZoneAlarm Pro blokuje też działania programów z sieci – mamy dzięki temu pewność, że żaden niespodziewany „gość” nie pojawi się w naszym systemie operacyjnym. Choć nie ma wydania pl tego programu, obsługa jest na tyle łatwa, że wystarczy znajomość podstawowych słów po angielsku, aby nie mieć problemów z jego używaniem.

ZoneAlarm Pro jest bardzo chwalony nie tylko przez branżowe portale, ale też przez samych użytkowników, co najlepiej świadczy o jego funkcjonalności. Nie ma problemu z jego działaniem na Windows 7, Vista i XP. Plik instalacyjny waży 47 MB – co warto zauważyć, możemy wybrać zainstalowanie darmowej wersji, która jest znacznie uboższa niż Pro. A ponieważ płatną i tak używamy przez 15 dni za friko, lepiej najpierw zobaczyć, co ta właśnie ma do zaoferowania użytkownikom. Zapraszamy więc do jej pobrania z tej strony – nie kosztuje to oczywiście ani grosza.


Podobne Firewall

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • Outpost Firewall Pro 2010

  Outpost Firewall Pro 2010 to aplikacja, której zadaniem jest ochrona komputera przed wszelkiej maści zagrożeniami płynącymi z sieci, a zwłaszcza takimi, które można otrzymać wraz z pocztą.

 • Windows Firewall Control

  Windows Firewall Control to darmowy dodatek do zapory systemowej Windows, który pozwoli użytkownikowi na zarządzenie opcjami zabezpieczenia komputer w niezwykle prosty sposób.

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm Pro 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie