Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm Pro 7.1.248.000

Kategoria: Firewall
Producent: Zone Labs, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 17.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 332

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ZoneAlarm Pro 7.1.248.000

ZoneAlarm Pro to bardziej zawansowana, płatna wersja jednego z najlepszych dostępnych na rynku programów typu firewall.


 Aplikacja poza standardową funkcją zapory, chroni pocztę blokując podejrzane wiadomości. Program pozwala kontrolować pliki cookie oraz blokuje okienka pop-up. Program posiada także funkcję zabezpieczania sieci bezprzewodowej Kolejną ciekawą cechą programu jest wsparcie bezpieczeństwa bezprzewodowego dostępu do Internetu. Dodatkowo najnowsza wersja ZoneAlarm Pro posiada zintegrowany moduł antyspyware zapewniający bezpieczeństwo przed oprogramowaniem szpiegującym.

Wymagania systemowe:

 • Windows 98SE/ME/2000 Pro/XP
 • Pentium III 450 MHz. 50MB wolnej powierzchni na twardym dysku
 • Połączenie z Internetem
 • Pamięć RAM: 48MB (98SE/ME), 64MB (2000 Pro), 128MB (XP).

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 15 dni bezpłatnego użytkowania.

Podobne Firewall

 • Panda Internet Security

  Panda Internet Security 2013 to jeden z najstarszych i najlepszych programów antywirusowych na rynku; choć nie jest on darmowy, można wypróbować go bez opłat.

 • Comodo Personal Firewall 2012

  Comodo Personal Firewall 5 to zgodnie z nazwą zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak apyware, rootkity, malwa re i inni.

 • Kerio Control Firewall 7

  Kerio Control Firewall 7 jest aplikacją przeznaczoną głównie dla rozwiązań serwerowych. Aplikacja ta to router dostępowy dla sieci komputerowych, który radzi sobie doskonale w strukturach.

 • ArcaVir 2013 Internet Security

  ArcaVir 2013 Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską formę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.

 • ZoneAlarm

  Zone Alarm to aplikacja wychodząca w coraz to nowszych wersjach od kilku lat, zaś wydanie z numerem 9 to najnowsza jej odsłona.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm Pro 7.1.248.000Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie